C3-puori-bestbody.sk

Vitamín C3 20 šumivých tab. – Puori

11,90 €

Vitamín C je jedným z najdôležitejších vitamínov pre ľudské zdravie. Nemožno ho syntetizovať v ľudskom tele, preto ho potrebujeme príjmať zo stravy.

Skladom už iba 2

MNOŽSTVO

Vitamín C

Vitamín C je jedným z najdôležitejších vitamínov pre ľudské zdravie. Nemožno ho syntetizovať v ľudskom tele, preto ho potrebujeme príjmať zo stravy. Je to vo vode rozpustný vitamín a jeho množstvo obsiahnuté v potravinách môže ľahko klesnúť kvôli vystaveniu  pôsobenia vzduchu a pri varení.

Puori_Logo - bestbody.sk

Štandard kvality Puori

  • Bez GMO – produkt obsahuje len prírodné ingrediencie
  • Bez mliečnej zložky – produkt neobsahuje žiadne mliečne proteiny a laktózu, ľahko vstrebateľný, šetrný na žalúdok, vhodný pre ľudí s laktózovou intoleranciou
  • Bez gluténu
  • Certifikovaný americkým inštitútom FDA podľa GMF štandardu
  • Obsahuje 93% organických zložiek
  • Žiadne aditíva – žiadna sukralóza, aspartán ani prídavné farbivá

Pri hľadaní osviežujúcej alternatívy k nápojom s obsahom cukru a vysoko kofeínovým nápojom, v spoločnosti Puori vyrobili C3 s vitamínom C z bobúľ a šípkok. Na zvýšenie jeho efektu pridali minerálne askorbáty, čo znamená, že Puori C3 prináša aj výhody zinku. Každá dávka C3 podporuje imunitnú funkciu, nervovú funkciu, znižuje oxidačný stres a zároveň bojuje proti únave.

Jedna dávka obsahuje 500 mg vitamínu C, 10 mg zinku, 50 mg extraktu yerba mate a 4 mg extraktu ginkgo biloba. Vitamín C je z prírodných zdrojov, vrátane goji bobule, bobule aceroly a šípky. Je osladený prírodnou steviou a má nádhernú príchuť citrónu manga.

V tele sa vyskytuje vitamín C vo forme kyseliny askorbovej. Neexistujú žiadne údaje o rozdieloch v biologickej dostupnosti rôznych foriem vitamínu C, ale forma kyseliny askorbovej môže u niektorých ľudí spôsobiť gastrointestinálne problémy. Vitamín C pripojený k minerálom je spôsob, ako obísť kyslosť kyseliny askorbovej.

Každé balenie obsahuje 20 šumivých tabliet. Rozpustenie trvá 6-10 minút, pretože na aktiváciu šumivého efektu sa používajú iba prírodné zložky. V tomto produkte nenájdete plnivá, ktoré umelo zrýchľujú proces. Preto to nazývame pomalým varením.

Jednoducho nechajte tabletu v pohári s vodou a zatiaľ čo robíte jednu z malých životných úloh, tableta  sa rozpustí a je pripravená za 6-10 minút.

Uchovávajte váš Puori C3 v chladnom a suchom priestore pre dlhodobé skladovanie. Ak ho prenášate so sebou na cestách, nebude to spôsobovať žiadne poškodenie výrobku.

vitaminc - zlozenie-bestbody.sk

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.