Zinc Matrix 100 kaps – Reflex Nutrition

5.00 z 5
6 Hodnotenia

9,70 €

Zinc Matrix je jedinečná synergická kombinácia minerálov, viazaných v chelátoch na aminokyseliny, určená k prirodzenej stimulácii tvorby testosterónu.

Skladom

MNOŽSTVO

Zinc Matrix známy tiež pod názvom ZMA je jedinečná synergická kombinácia minerálov, viazaných v chelátoch na aminokyseliny, určená k prirodzenej stimulácii tvorby testosterónu.

Tento doplnok výživy je určený najmä pre jedincov, ktorí chcú výrazne urýchliť celkovú regeneráciu. Ideálny je aj pri dlhodobej únave a preťažení. Predlžuje aj tzv. REM fázu spánku, a teda fázu, kedy tvoje telo regeneruje.

Prečo si vybrať Zinc Matrix Reflex Nutrition a nie konkurenciu?

Táto jedinečná formula je odlišná od klasických ZMA produktov najmä preto, že Zinc Matrix obsahuje navyše aditívum aminokyselín viazaných v chelátoch na meď a bór. Meď je nevyhnutná pre ideálny pomer s chelatovaným zinkom pre všetky telesné pochody. Bór je nevyhnutný najmä pre zdravý a ideálny metabolizmus kostného tkaniva.

Podľa štúdie na 30 mužoch s normálnou hladinou testosterónu, ktorí po dobu 5 mesiacov sa vyhýbali konzumácii potravín bohatých na zinok, bol zaznamenaný pokles úrovne testosterónu o viac ako 50 %.

Magnézium zlepšuje antioxidačnú kapacitu tela a odstraňuje zápaly čo umožňuje tvorbu testosterónu a hormónu IGF-1, ktorý má veľmi silné anabolické účinky. Pri nedávnej štúdií na zápasníkoch zistili zvýšenie hladiny testosterónu až o 26 %, pričom im bolo podávaných 750 mg magnézia/deň po dobu 4 týždňov.

Zinok je dôležitý pre produkciu testosterónu. Odhaduje sa, že až 45 % dospelých trpí nedostatkom zinku. Najlepším zdrojom zinku v strave je: mäso, ryby, para orechy, syr, fazuľa a jogurt alebo kefír vyrobený zo surového mlieka.

Ak sa rozhodnete doplniť zinok výživovými preparátmi odporúčam držať dávky pod 40 mg denne, pretože to je horná hranica odporúčanej pre dospelých. Užívanie príliš veľa zinku môže narušiť schopnosť vášho tela absorbovať ďalšie minerály.

Zinc Matrix je najkvalitnejší ZMA produkt

Zinc Matrix dodáva telu doplnok horčíka, zinku a vitamínu B6.

Zinc Matrix bol intenzívne skúmaný a vyvíjaný. Je to biologicky najdostupnejší zinok a horčík na trhu. Zinc Matrix je nová vylepšená verzia, ktorá je vytvorená s Albion®. Obsahuje chelátované minerálne látky, ktoré sú vyrobené s použitím patentovanej technológie. Majú lepšiu biologickú dostupnosť v porovnaní s lacnejšími druhmi minerálov, ako je oxid horečnatý.

Viac o ZMA sa dočítate aj v našom článku: Všetko o ZMA

Užívajte 4 kapsule večer pred spaním, zapite dostatočne vodou.

Výživové hodnoty:

 Počet dávok v balení: 25 x 4 kapsle 1 dávka* % RHP**
(8400 kJ / 2000 kcal).
 Horčík 375 mg 100%
 Zinok 30 mg 300%
 Vitamín B6 10,5 mg 750%
 Meď 1 mg 100%
 Bór 1 mg
 Energetická hodnota v 100 g je nižšia ako 50 kJ ( 12 kcal )

*1 dávka zodpovedá 4 kapsulám. Balenie obsahuje 25 dávok.
** Referenčné hodnoty príjmu priemernej dospelej osoby

Zloženie:

citronán horečnatý, bisglycinát horečnatý, bisglycinát zinočnatý, stearán horečnatý, pyridoxín hydrochlorid, bisglycinát meďnatý, tetraboritán sodný, protihrudkujúca látka dioxid kremičitý.

kapsulka: želatína, farbivo oxid železitý

 

Balenie

100 kaps

Výrobca

Reflex Nutrition

6 hodnotenia produktu

 1. (overený zákazník)

  Najprv som váhal, ci dam trocha vyssiu cenu za tento ZMA produkt. Ale isiel som do toho a nelutoval som. Uz iny si nekupim, len tento. Bol som nadmieru spokojny. Uplne super spanok, top regeneracia, citil som vacsiu silu a pribral som 2 kg svalovej hmoty. Trocha som mal viac chut na sex, ale to k tomu patri a som rad :-). Odporucam aj inym tento Zinok.

 2. (overený zákazník)

  Mám rada kombináciu Zinok+Magnézium+vitamín B6, preto som sa rozhodla vyskúšať ZMA aj od Reflex Nutrition. Okrem toho, že mi tento produkt napomáha k rastu a zároveň lepšej regenerácií svalovej hmoty, príjem zinku je dôležitý aj pre zdravšie nechty a vlasy. :)

 3. (overený zákazník)

  ZINC matrix je kombinácia viacerých minerálov a jedná sa o veľmi kvalitný produkt. ZMA je prospešný pri regenerácií po tréningu. Pýchou každej ženy sú krásne, zdravé vlasy a nechty a Zinok je k tomu veľmi dôležitý :-)

 4. (overený zákazník)

  Super regenerácia, a posilnenie imunity hlavne po ťažkom tréningu keď je telo náchylnejšie na choroby.

 5. (overený zákazník)

  ZINC matrix od Reflex je najkvalitnejší zinok v hre. Skvelá kvalita za túto cenu. No na prázdny žalúdok to neodporúčam, aspoň mne to spôsobilo tráviace problémy.

 6. Veľmi kvalitný produkt. Ja ho kombinujem ešte spolu so selénom

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.