tribulus_terrestrris_30x5g_vemoherb_bestbody.sk

Tribulus Terrestris 150g – VemoHerb

24,90 €

Tribulus Terrestris obsahuje vysoké množstvo steroidného saponinu s garantovaným obsahom 60% protodioscinu. Prvý krát vo forme instantného nápoja s čučoriedkovou príchuťou.

Skladom

MNOŽSTVO

Tribulus Terrestris obsahuje vysoké množstvo steroidného saponinu Protodioscinu, čo je v súčastnosti v rámci celosvetového meradla jeden z najsilnejších dostupných extraktov s obsahom Protodioscinu na trhu. Obsah Protodioscinu je garaciou nízkeho obsahu ostatných, menej účinných saponínov ako je Protogracilin a ďalšie. Limitovaný je obsah flavonoidu a taninu, ktorých obsah neprekračuje 10 %.

POZOR – nikdy nezamieňajte obsah čistého Protodioscinu s obsahem celkových saponinov. Saponiny sú len všeobecným pojmom, takže napríklad aj 95% extrakt s obsahom saponinov, môže obsahovat iba 1,5 % Protodioscinu! Dôvodom je zmizený pôvod suroviny.

Prečo Tribulus Terrestris od Vemoherbu?

  • Garantovaný obsah 60% protodioscinu.
  • Poprvý krát vo forme instantného nápoja.
  • Okamžite energizuje a aktivizuje.
  • Osviežujícá čučoriedková príchuť.

Balenie: 30 sáčkov po 5g

Užívajte 1-2 sáčky denne. Za stáleho miešania rozpusťte 1 sáčok v 250 ml vody.

Bulharský Tribulus Terrestris (nadzemní části a plody) s obsahem 60%  furostanolového saponinu, determinovaného jako protodioscin – extrakt. 1000mg v 2 sáčkoch.

Extrakt bulharského Tribulus Terrestris s obsahom 60 % furostanolového saponinu, determinovaného ako protodioscin, maltodextrin, regulátor kyslosti – kyselina citrónová, sladidlo steviol-glykosidy, čučoriedková aróma, farbivo košenila, emulgátor – arabská guma.
Balenie

30 x 5 g

Výrobca

VemoHerb

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.