Testo 4 HD 120 kaps

Testo 4HD 120 kaps – Stacker 2

25,50 €

TESTO 4HD v tele zvyšuje hladinu voľného testosterónu, výsledkom čoho sa vaša sila, objem a intenzita tréningu dramaticky zvýšia, je 100 % prírodnou zmesou.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

TESTO 4HD

predstavuje nielen revolučnú a jedinečnú anabolickú receptúru, ale je aj 100%-ne prírodnú zmes.

TESTO 4HD vám v tele bude zvyšovať hladinu voľného testosterónu, výsledkom čoho sa zvýšia výsledky vašich silových, a objemový tréningov a kvalita svalstva naberie úplne inú úroveň.

TESTO 4HD obsahuje len zložky, ktoré sú účinné, skladá sa iba z kvalitných a aktívnych zložiek. Teda nie len Tribulus, ale aj najvyššie možné percento extraktov, ktoré jeho efektivitu zvýšia. TESTO 4HD obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste dosiahli najvyššiu úroveň produkovania testosterónu vo vašom tele. Jedna dávka obsahuje 10 výkonných a klinicky overených zložiek, ktoré pôsobia v synergii a zabezpečujú, aby boli androgénne receptory stimulované a produkovali viac testosterónu znova a znova. Zvyšuje sa vaša intenzita tréningu, vaše presvedčenie, a váš tréning sa stáva výbušnejším.
Stacker 2 TESTO 4HD:
•    Stimuluje tvorbu testosterónu na maximálne prirodzené hodnoty ktoré vytvára aj naše telo,
•    Zvýšená agresivita pri tréningu,
•    Vyššia výbušnosť pri tréningu,
•    Viac sily, viac svalovej hmoty,
Neuveriteľné napumpovanie svalových vlákien

Vaša hladina voľného testosterónu sa zvýši pri každom užití TESTO 4HD. Využite tohto jedinečného prípravku na dosiahnutie najvyššej hladiny testosterónu bez použitia anabolických steroidov.

Ako TESTO 4HD funguje?

5 až 10 dní od začiatku každodenného užívania

– Cítite ako sa vaša hladina testosterónu každým dňom pomaličky zvyšuje. Zrazu máte viac energie a obrovskú vôľu vpáli do posilňovne a poriadne si zatrénovať.

10 až 20 dní od začiatku každodenného užívania

– Vaša hladina testosterónu Saj naďalej zvyšuje. Váš tréning sa stáva extrémnejší. Vybojujete zdvihnúť ťažšie váhy a vaše svaly začínajú trvalo rásť. Vaše žily sa pomaly zvýrazňujú. A to je len začiatok!

Po 3 týždni každodenného užívania

– Začínate 3 krok. S ľahkosťou zvládate intenzitu tréningu, ktorá pre vás bývala nedosiahnuteľná. Cítite plnšie, väčšie a tvrdšie svaly. Vaša sila a prekrvenie sú na maximálnej úrovni.

Dávkovanie:

2 kapsule denne, najlepšie pred spaním.

 

Nutričné hodnoty

v 1 dennej dávke (6kapsulí)
Testo – 4HD Komplex3834mg
Tribulus Terrestris (30% Protodioscín)
Maca (Lepidium Meyen)(koreň)
Zinok22,5mg 225% ODD
Vitamín B66mg 428% ODD
Horčík300mg 80% ODD
Vitamín D3750i.u. 375% ODD
Stacker anabolický komplex390mg
Muira Puama
Rhodiola Rosea
Damiana
Avena Sativa

ODD – odporúčané percentá dennej dávky

Zloženie v dennej dávke (6 kapsulí):Testo-4HD complex™ 3834mg (tribulus terrestris, maca, zinok, vitamin B6, horčík, vitamin D3), Stacker Anabolic complex™ 390mg (muira puama, rhodiola rosea, damiana, green oat), kapsula zo želatíny, farbivo E172, E171

Balenie

120 kaps

Výrobca

Stacker 2

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.