Brutal ANADROL 90 kaps - Biotech

Brutal ANADROL 90 kaps – Biotech

5.00 z 5
3 Hodnotenie

21,50 € 17,95 €

Brutal ANADROL je najsilnejší stimulant tvorby testosterónu určený pre športovcov, ktorý zabezpečuje svalový nárast a nárast neuveriteľnej sily.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Brutal ANADROL

Aktivátory testosterónu sú relatívne mladou zložkou výživových doplnkov. Hlavným členom tejto skupiny je Brutal Anadrol. Ako iste viete, testosterón je pohlavný hormón mužov. Zodpovedá za tvorbu svalov, mužnosť, ale taktiež agresiu. Stimulovať tvorbu testosterónu prírodnou cestou je ideálnym spôsobom pre športovca, ktorý potrebuje nadobudnúť svalstvo. Novoobjavená metóda ako stimulovať vlastnú tvorbu testosterónu, a to pomocou rastlinných extraktov. Práve toto je ideálny spôsob práve pre športovcov. Ide o veľký a významný krok, omnoho efektívnejší ako zastaraný kreatín, používaný v deväťdesiatych rokoch. Látky stimulujú silné anabolické procesy. Vďaka tomu konečne zaznamenáte extra veľký svalový nárast a neuveriteľnú silu. Brutal ANADROL je najsilnejším testosterónovým stimulátorom, ktorý ťa prekvapí výsledkami.

Zaznamenáš prerod svojho tela! Silu, s akou si nikdy nepočítal! Budeš nezastaviteľný!

Užívajte 3 kapsuly denne s 250 ml vody, v tréningové dni 30 minút pred tréningom, v netréningové dni počas dňa. Vypite denne najmenej 3 litre vody. Neužívajte dlhšie, ako 30 dní. Potom treba urobiť prestávku v užívaní aspoň 60 dní.

Tribulus terrestris extrakt (kotvičník zemný), pufrovaný kreatín, AAKG (arginín HCl, alfa-ketoglutarát vápenatý), extrakt zo zeleného čaju, kapsula (želatína, čistená voda, farbivá [oxid titaničitý, brilantná modrá]), nikotínamid, Serenoa repens extrakt (serenoa plazivá), Silybum marianum extrakt (pestrec mariánsky), Panax ginseng extrakt (ženšen [koreň]), Lepidium meyenii (prášok z koreňa maca), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý, stearan horečnatý), Bacopa monnieri extrakt (bakopa drobnolistá [celá rastlina]), ubichinón.

Balenie

90 kaps

Výrobca

Brutal Nutrition

3 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    Good product 😉

  2. (overený zákazník)

    neveril som takymto boostrom, ale tento mi fakt zafungoval

  3. (overený zákazník)

    S Brutal Anadrol som veľmi spokojný, tréning je tvrdší, sila, mohutnosť, opakovanie pri tréningu sa zvyšuje v priebehu pár dní, spokojný :-) už som odporučil ďalším mojim známym a výsledok? spokojnosť.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.