mutant-amino-600-tabliet-pvl-bestbodysk

Mutant Amino 600 tbl – PVL

21,40 €

Mutant Amino je vysoko koncentrovaný zdroj esenciálních aminokyselin, ktoré vytvárajú pozitívnu dusíkovú rovnováhu, čo je nevyhnutné k rastu svalovej hmoty.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Mutant Amino je vysoko koncentrovaný zdroj esenciálních aminokyselin a aminokyselin a aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA).

Aminokyseliny vytvárajú a udržiavajú pozitívnu dusíkovú rovnováhu, čo je nevyhnutné pre nárast svalovej hmoty. Taktiež sú dôležité pri oprave a regenerácii svalovej hmoty.

Mutant Amino je vyrobený z vysoko kvalitného hydrolyzovaného srvátkového izolátu. Každá dávka obsahuje vyše 2000mg kvalitných aminokyselín, ktoré pomáhajú pri budovaní a regenerácii svalov a pracujú rýchlejšie a lepšie ako podobné produkty na trhu.

Užite 1 dávku (2 tablety) pred jedlami a pred a po tréningu.

Nutričné hodnotyna 1 dávku = 2 tablety
Energetická hodnota33 kJ / 8 kcal
Bielkoviny2 g
Sacharidy0,1 g
Tuky0,1 g
Aminokyselinyšpeciálna aminokyselinová zmes ( voľná forma, di, tri a oligo peptidových aminokyselín, BCAA z hydrolyzovaného srvátkového izolátu, taurín, L-treonín, L-glycín, BCAA ( L-leucín, L-izoleucín, L-valín ), L-arginín, L-glutamín
Sodík5 mg

Aminokyseliny: voľná forma, di, tri a oligo peptidové aminokyseliny a BCAA z hydrolyzovaného srvátkového izolátu (mlieko), taurín, L-treonín, L-glycín, BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), L-arginín, L-glutamín.

Emulgátor: mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, oxid kremičitý, fosfát vápenatý, sójový prášok, emulgátor: sodná soľ, protihrudková zmes: magnéziumstearát, povlak [emulgátor: hypromelóza], emulgátor: methylcelulóza, protihrudková zmes: mastenec.
Alergény
Obsahuje sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich
Balenie

600tbl

Výrobca

PVL

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.