Glutamine Peptides 250 g – MyProtein

11,40 € 10,60 €

Peptidy sú prirodzene odvodené chemické látky, umožňujú užívateľom získať vyššie dávky glutamínu do ich organizmu rýchlejšie, vďaka stabilnej konštrukcii.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Čo je to L Glutamín?
Glutamín je aminokyselina, ktorá je potrebná pre každý sval v tele, a je jednou z najdôležitejších stavebných látok pre vytvorenie proteínov, ktoré udržujú zdravie buniek a zabezpečujú opravu tkanív. Glutamín sa nachádza v rôznych množstvách vo väčšine druhov mäsa a rýb, ako aj, v malej miere, v zelenine a strukovinách.
Aké sú výhody L Glutamínu?
Glutamín je čiastočne esenciálna aminokyselina, telo je schopné ju produkovať v malom množstve; avšak zvyšný príjem musí pochádzať zo stravy.
Pre koho je L Glutamín vhodný?
Glutamín je určený pre každého, kto vykonáva dlhodobo fyzicky náročný tréning, kde získanie správnej diétnej rovnováhy aminokyselín je absolútne nevyhnutné. Telo potrebuje správny druh živín za účelom správneho výkonu a rozvoja, či už pochádzajú z potravín alebo doplnkov stravy, sú potrebné na mnohé účely. L-Glutamín je vhodný pre vegánov a vegetariánov tiež.
Ako správne užívať L Glutamín
Ako výživový doplnok doporučujeme požívanie 5g produktu 1-3x denne, je možné ho konzumovať kedykoľvek počas dňa, no pre najlepšie výsledky sa doporučuje požívanie ráno, pred alebo po fyzickej námahe a pred spánkom. Je možné ho rozmiešať v obyčajnej vode alebo ho môžete zamiešať spolu s džúsom alebo vašou obľúbenou predtréningovkou.
Výhody
 čiastočne esenciálna aminokyselina
 100% L Glutamín
 ľahko rozpustný vo vode, v džúsoch alebo predtréningovke

Balenie

250 g

Výrobca

MyProtein

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.