Citrulline Malate 300g – Nutriworks

25,99 € 20,49 €

Citrulline Malate 300g - Nutriworks - bez-prichute Dostupnosť 1-5 dníBez príchute 25,99 € 20,49 €
Zrušiť výber

Citrulline Malate 100% – Instantný prášok s obsahom 100% aminokyseliny L-citrulín malát.

Citrulín malát je neesenciálna aminokyselina, ktorého účinok je spojený s tvorbou oxidu dusnatého, ktorý vplýva na rozšírenie ciev, čo má za následok zvýšenie prietoku krvi. Pri lepšom prekrvení sa do svalu dostáva viac kyslíka a živín, čím sa zlepšuje vytrvalosť, znižuje únava a navyšuje energia počas tréningu.
Oxid dusnatý je molekula, ktorá hrá úlohu v bunkovej komunikácii, ktorá ovplyvňuje krvný obeh, transport kyslíka, príjem glukózy, silu svalov a nárast svalovej hmoty. Je zrejmé, že je to mimoriadne dôležité pre každého atléta.
Citrulin malát znižuje hladinu kyseliny mliečnej a amoniaku. Je to medziprodukt v cykle močoviny. Cyklus močoviny je proces v pečeni, pri ktorom sa deriváty dusíka štiepia a vylučujú močom prostredníctvom rôznych transportných molekúl a enzýmov. Tvorba a odstraňovanie močoviny z tela je nevyhnutné na odstránenie amoniaku a toxických derivátov dusíka. Amoniak je veľmi toxickou látkou pre každú bunku a ak je v tele prítomný v prebytku, môže byť fatálny. Hromadenie amoniaku môže spôsobiť vážnu únavu a ďalšie príznaky aj u zdravých športovcov. Taktiež znižuje produkciu glykogénu a narúša bunkové energetické cykly. Tomuto sa chce každý zdravý športovec vyhnúť a v tomto nám pomáha tento skvelý doplnok stravy.
Hlavné benefity produktu:
– Lepšie prekrvenie
– Odbúranie amoniaku – odbúranie únavy
– Podpora imunitného systému
– Tvorba ATP v Krebsovom cykle – kyselina malátová – energizujúci účinok
– Regenerácia fosfokreatínu – energizujúci účinok
– Severská kvalita

– Neobsahuje umelé sladidlá

Balenie: 300 g
Dávkovanie: Užívajte 8 g denne 1 hodinu pred tréningom. Prášok zmiešajte s Vašim obľúbeným nápojom.
Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte doporučenú dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah detí.
Zloženie: L-Citrulin-DL-malát, protisphrudkujúca látka fosforečnan vápenatý.
Výrobca

Prom-in

Príchuť

Bez príchute

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.