Amino Gel 80g – Extrifit

1,60 € 0,90 €

Amino Gel je novinka na trhu aminokyselín od Extrifit! Jedná sa o produkt, ktorý v jednom balení obsahuje veľmi silnú dávku 11 030 mg voľných aminokyselín!

Amino Gel 80g - Extrifit - visna Dostupnosť 1-5 dníVišňa 1,60 € 0,90 €
Amino Gel 80g - Extrifit - ananas Dostupnosť 1-5 dníAnanás 1,60 € 0,90 €
Zrušiť výber

AMINO GEL ® je vďaka svojmu unikátnemu obsahu 11 030 mg voľných aminokyselín určený predovšetkým pre všetkých silových športovcov, ktorí sa usilujú o rast svalovej hmoty a sily (anabolický účinok), a tiež pre všetkých športovcov silovo-vytrvalostných a vytrvalostných disciplín, ktorí chcú ochrániť svalovú hmotu pri tvrdých tréningoch alebo pri redukcii podkožného tuku (antikatabolický účinok). Tento produkt preferujú športovci, ktorí chcú doplniť všetky voľné aminokyseliny potrebné pre rýchlu regeneráciu v rýchlo vstrebateľnej , chutnej  a kompaktnej forme.

Aké sú výhody gélovej  formy aminokyselín?
Gélová forma aminokyselín zabezpečuje rýchlu a maximálnu stráviteľnosť a vstrebateľnosť, čo je pre anabolický a antikatabolický účinok aminokyselín zásadný. Žiadne spojiva ako v aminokyselinových tabletkách, žiadny zlisovaný proteínový prášok – iba voľné aminokyseliny vo veľmi silnej dávke 11 030 mg v balení. Gélová forma je v neposlednom rade tiež veľmi praktická. Nosíte so sebou celý deň tablety komplexných aminokyselín, BCAA a prášok glutamínu kvôli suplementácii cez deň a počas  tréningu? Nie je práve pre Vás vhodnejšie kompaktné gélová forma produktu, ktorý v jednom balení obsahuje všetky potrebné aminokyseliny? Sáčok môžete mať celý deň pri sebe, brať si ho na tréning, na športoviská, na cesty a dovolenky, na preteky a na zápasy. Nepotrebujete nosiť žiadne veľké balenia ani hľadať zdroj pitnej vody alebo niečo odmeriavať. Vďaka produktu AMINO GEL ® máte pri sebe vždy presne odmeranú porciu všetkých voľných aminokyselín v skvele vyváženom pomere.

Pre energetizáciu tréningu a pre antikatabolický účinok: jeden sáčok 15 – 20 minút pred tréningom.

Pre nárast svalovej hmoty: jeden sáčok po tréningu.

Obsah sáčku je určený na priamu konzumáciu. Možnosť riedenia do 100 – 200 ml vody.

L-glutamin3 000 mg
L-leucin1 500 mg
L-izoleucin750 mg
L-valin750 mg
celkom BCAA3 000 mg
L-fenylalanin1 000 mg
L-alanin1 000 mg
L-glycin1 000 mg
L-tyrozin500 mg
L-threonin500 mg
L-lyzin400 mg
L- arginin250 mg
L-tryptofan100 mg
L-methionin100 mg
L-histidin100 mg
L-ornitin HCl80 mg
celkom aminokyseliny11 030 mg

L-glutamín, L- leucín, L-fenylalanín, L-alanín, L-glycín, L-izoleucín, L-valín, L-tyrozín, L-treonín, L-lyzín, L-arginín, L-tryptofán, L-metionín, L-histidín, L-ornitín HCl
Prídavné látky (zostupne):

čistená voda, glukóza-fruktózový sirup, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), guma guar a xanthan (stabilizátor, zahusťovadlo), aróma, sukralóza (sladidlo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), farbivo beta karotén (pre príchuť ananás, marhuľa, pomaranč), farbivo Karmína (pre príchuť višňa)

Balenie

80 g

Výrobca

Extrifit

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.