bcaa_xtra_drink_250ml_activlab_bestbody.sk.

BCAA XTRA DRINK 250ml – Activlab

5.00 z 5
2 Hodnotenie

0,80 €

BCAA Xtra drink je pasterizovaný nápoj, ktorý je zdrojom vetvených aminokyselín BCAA, a to L-leucín, L-izoleucín, L-valín. Pôsobia antikatabolicky a pomáhajú redukovať kyselinu mliečnu počas fyzickej záťaže. Sú nevyhnutné pre rast svalov a urýchlenie regenerácie.

BCAA XTRA DRINK 250ml - Activlab - jablko Dostupné na požiadavkuJablko 0,80 € Napíšte nám
BCAA XTRA DRINK 250ml - Activlab - pomaranc Dostupné na požiadavkuPomaranč 0,80 € Napíšte nám
Zrušiť výber

BCAA XTRA DRINK je koncentrovaný zdroj vetvených aminokyselín. Vetvené aminokyseliny tvoria cca 1/3 hmoty skeletových svalov, pôsobia antikatabolicky, a tiež sa zúčastňujú syntézy svalových bielkovín. Nápoj urýchľuje regeneráciu svalovej hmoty, pôsobí antikatabolicky a redkuje kyselinu mliečnu. Bez obsahu tukov a cukrov.

Ideálne riešenie pre osoby, ktoré chcú zväčšiť svalovú hmotu a tiež zväčšiť silu bez nárastu tukového tkaniva. Je odporúčaný pre výkonnostných aj rekreačných športovcov .Urýchľuje regeneráciu organizmu po výkone.

Jedna dávka (10 g) BCAA XTRA obsahuje až 5 g vetvených aminokyselín v pomere 2:1:1. Pôsobenie prípravku je dodatočne zosilňované L-glutamínom, ktorý je aminokyselina dôležitá pre biosyntézu bielkovín a tiež pre osoby, ktoré chcú zväčšiť? silu a výkonnosť svalov.

Je odporúčaný pre výkonnostných aj rekreačných športovcov .Urýchľuje regeneráciu organizmu po výkone.

BCAA XTRA:

  • urýchľuje regeneráciu
  • zabraňuje katabolizmu
  • podporuje rast svalov
  • redukuje kyselinu mliečnu

Užívajte pred, počas alebo po tréningu.

Pomaranč

Nutričné hodnoty1 dávka (250 ml)
Kalórie11 kcal
Bielkoviny3 g
L-leucín2000 mg
L-izoleucín1000 mg
L-valín1000 mg

Jablko

Nutričné hodnotyv 100 ml
Energetická hodnota52,7 kJ / 12,4 kcal
Tuky0 g
   z toho nasýtené0 g
Sacharidy2 g
   z toho cukry2 g
Bielkoviny1,1 g
Soľ0 g
1 dávka (250 ml)
L-leucín2000 mg
L-izoleucín1000 mg
L-valín1000 mg
Kofeín80 mg

 

 

Upozornenie

Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny.

Skladujte na suchom mieste, pri teplote od 10C do 25C, mimo dosahu detí, v dobre uzavretom obale. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Pomaranč:

Voda, L-leucín, L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti – kyselina citrónová, oxid uhličitý, aróma, sladidlá – sukralóza, farbivo: beta-karotén.

Jablko:

Voda, 20% koncentrát jablkového džúsu, L-leucín, L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma, kofeín (0,03%), sladidlá: sukralóza a steviol-glykozidy, farbivo: beta-karotén.

Balenie

250 ml

Výrobca

Activlab

Príchuť

Pomaranč, Jablko

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    Úplne top :) BCAA nemusím zarábať do vody len hodím do seba pred a po tréningu. Výhoda keď sa človek ponáhľa, jednoznačne doporučujem

  2. (overený zákazník)

    Ušetrí mi vždy čas a nervy s presípaním bcaa,alebo balenim kapslí,nezaberá mi miesto lebo len vypijem a zahodím plechovku:)vhodné na cesty alebo len ked je človek trochu pohodlný…napr. ako ja :)

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.