Pure Creatine 600g

Pure Creatine 600g – Weider

5.00 z 5
1 Hodnotenie

24,00 € 20,10 €

100% čistý kreatín monohydrát, ktorý neobsahuje cukry a iné látky. Rýchlejšie a ľahšie sa vstrebáva a nespúšťa žiadne tráviace alebo žalúdočné problémy.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Obsahuje 100 percentne čistý kreatín monohydrát, ktorý bol testovaný HPLC. Neobsahuje prímesi neúčinných látok, cukrov a iných látok. Pokiaľ sa v tele nachádza dostatok kreatínu, udržuje optimálnu koncentráciu ATP (čo znamená, že energia je okamžite použiteľná pre činnosť svalov) pričom ide o zachovanie dostatočnej zásoby kreatínfosfátu. Jadro tohto kreatínu je založené na rovnakom akostnom základe ako obľúbený a všetkým známy kreatín značky Metaform (Weider USA).
Ide o jedinečnú, mikronizovanú štruktúru kreatínu, ktorá spôsobuje 100%-tnú rozpustnosť danej účinnej látky a jej následne rýchlejšiu a ľahšiu vstrebateľnosť a následne jej použitie. Z tohto dôvodu Pure Creatíne nespúšťa žiadne tráviace alebo žalúdočné problémy.

Základná dávka je 5g 30-60 minút pred krátkym výkonom

Na 100g: Creapure 100g Na dávku (5g): Creapure 5g

Balenie

600 g

Výrobca

Weider

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Super kreatín za super cenu, mal som veľké očakávania nakoľko sa jedná o firmu Weider a ako som aj očakával ich kreatín ma nesklamal som maximálne spokojný.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.