MCT tuky

Jedinečný zdroj energie. Rýchlo sa vstrebáva a premieňa na ketóny, vďaka ktorým máte dlhotrvajúcu stabilnú enegiu, ktorú pri cukre nedostanete.

Nie je žiadnym tajomstvom, že kokosový olej je skvelým zdrojom zdravých tukov so stovkami využití vo výrobkoch na varenie a kozmetike. Vedeli ste však, že olej MCT je podobný, ale koncentrovaný olej s mnohými rovnakými výhodami?

Čo sú MCT tuky?

MCT alebo triglyceridy stredných reťazcov (mastných kyselín stredného reťazca) sú mastné kyseliny určitej dĺžky, ako naznačuje názov. MCT olej je olej vyrobený z jedného alebo viacerých z týchto triglyceridov so stredným reťazcom a je priesvitná kvapalina bez chuti. Prečítajte si tiež: MCT olej a jeho účinky.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36


 • MCT oil 400 ml
  ZĽAVA
  Momentálne nedostupné

  MCT oil 400 ml – Olimp

  10,90 € 8,90 €

  MCT oil je doplnok, ktorý poskytuje zdroj energie pri tréningu. Je bohatý na mastné kyseliny, ktoré priaznivo pôsobia na žalúdok a žalúdočné šťavy.

 • mct_oil-powerlogy - bestbody.sk
  DOSTUPNÉ

  MCT Oil 500 ml – Powerlogy

  17,90 €

  Špeciálne extrahovaný MCT olej, ktorý obsahuje len najefektívnejšie MCT triglyceridy so stredne dlhým reťazcom pre okamžitú energiu bez akýchkoľvek prídavkov a 100% kokosového pôvodu.

 • Co-Q10 with MCT viridian - bestbody.sk
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Co-Q10 with MCT 30 kaps. – Viridian

  28,50 €

  Coenzyme Q10 je v tukoch rozpustná látka, podobná vitamínom, ktorá je nevyhnutná pri tvorbe energie v bunkách. Zároveň je to silný antioxidant.