Kolostrum

Kolostrum alebo Colostrum je veľmi bohaté na širokú škálu imunitu posilňujúcich a liečivých látok.

Kolostrum / Colostrum, ktorému sa tiež hovorí prvé mlieko je jednou z najstarších a najvýnimočnejších potravín, ktorú nájdeme v prírode. Je staré ako samotné materstvo, pretože kolostrum je mlieko akéhokoľvek cicavca v prvých 24 hodinách po narodení. Táto účinná substancia, ktorá je prítomná v prvom mlieku sa nenachádza nikde inde v prírode v tak vysoké, perfektne vyvážené koncentráciu.

Pre koho je kolostrum vhodné:

Colostrum je hodnotný prírodný zdroj prírodných látok, ktoré výrazne posilňujú imunituPre deti je významným doplnkom výživy. Prirodzený zdroj ochranných látok má pre detský organizmus veľký význam pre ich vývoj a nižšiu chorobnosť. Rovnaké účinky platia aj u dospelého človeka.

Využitie kolostra u dospelých osôb :

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36


 • colostrum-reflex nutrition-bestbody
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Colostrum 100 kaps – Reflex Nutrition

  21,12 € 15,90 €

  Kolostrum je mlieko cicvca v prvých 24 hodinách po narodení. Je dôležité pre rast a rozvoj, preto je vynikajúci pri náraste svalstva a posilňovaní imunity.

 • Colostrum 1000 mg 100 kaps
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Colostrum 1000 mg 100 kaps – Amix

  17,09 € 13,80 €

  Colostrum 1000 mg je produkt, krorý obsahuje kolostrum (kravské materské mlieko), ktoré je nutrične veľmi bohaté na kvalitné bielkoviny, vitamíny a minerály.

 • colostrum-min
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Colostrum Premium 60 cps. – Kompava

  14,00 € 12,02 €

  Premium Colostrum posilňuje obranyschopnosť organizmu. Je zdrojom vitamínov, imunoglobulínov, minerálnych látok a aminokyselín.

 • greenfood-nutrition-colostrum-bestbody.sk
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  Colostrum 90 kapsúl – GreenFood

  11,90 € 10,55 €

  Colostrum so využíva vďaka svojej schopnosti podporovať imunitný systém (IgG faktory). Vyrába so z prvého mlieka (do 24 hodín od pôrodu).