Slogan

Sub slogan

SI03 Inc. vyrába produktovú radu Syntrax®, ktorá zahŕňa širokú škálu vysoko kvalitných proteínových práškov a doplnkov stravy na trhoch športovej výživy, zdravotníctva a zdravotníctva. SI03 má povesť vďaka používaniu špičkových surovín a výrobe najkvalitnejších produktov v priemysle. Syntrax®, ktorý nemá rovnakú účinnosť alebo účinnosť, je všestrannou hodnotou, ktorú nie je možné poraziť.
Všetky príchute sú vyvinuté a schválené v sídle spoločnosti SI03. Tento prístup nám umožňuje vyvíjať produkty, ktoré majú stále vynikajúci chuťový profil.
V priebehu rokov si spoločnosť SI03 získala pozoruhodnú povesť vďaka svojim inovatívnym formuláciám. Kombináciou vedeckého a medicínskeho výskumu s najlepšími súčasnými metódami v bylinných prípravkoch a aplikáciách ponúka SI03 produkty najvyššej kvality.
SI03 spolupracuje s niekoľkými vysoko kvalifikovanými výskumníkmi, ktorí získali desaťročia skúseností s vývojom prírodných produktov súvisiacich so zdravím. S viac ako 30 projektmi v oblasti výskumu a vývoja a mnohými patentovými aplikáciami je spoločnosť SI03 lídrom vo výrobe výrobkov najvyššej kvality na trhu - teraz aj v budúcnosti.

VÝNIMOČNÉ SUROVINY A ZLOŽKY
Svojou silou priemyslu a vynikajúcimi medzinárodnými vzťahmi má SI03 výraznú schopnosť vyhľadávať na svete tie najlepšie suroviny. Svojimi prísadami zo štyroch kontinentov SI03 starostlivo vyberá byliny a živiny, ktoré sa vyrábajú v prísnych podmienkach.

VÝROBA
SI03 vyrába svoje revolučné vzorce v jednom z najlepších výrobných zariadení svojho druhu v Severnej Amerike. V kombinácii s neochvejnou snahou spoločnosti SI03 o dokonalosť umožňuje bezkonkurenčnú kontrolu výroby a kvality. Sme plne v súlade s dobrou výrobnou praxou (GMP).

KONTROLA KVALITY 
S častým testovaním a prísnou kontrolou kvality nemajú produkty Syntrax® rovnaké výsledky. SI03 je natoľko presvedčený o potenciáli a účinnosti svojich výrobkov, že sa každý z nich stará o záruku spokojnosti pre každého maloobchodného zákazníka.
Produkty Syntrax® sú známe svojou skutočnou inováciou, výnimočnou kvalitou a originálnymi produktmi, ktoré skutočne fungujú.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.