CLA

Urýchľujú celý proces chudnutia, spaľujú tuk a premieňajú ho na energiu.

Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je zmes rôznych typov izomérov kyseliny linolovej, predovšetkým pozícia a geometrické izoméry, ktoré sa nachádzajú prednostne v mliečnych výrobkoch a mäse. CLA je doplnok, o ktorom mnohí počuli, ale moc o tom nevedia. Súčasné poznatky z výskumu naznačujú, že CLA má mnoho výhod pre kulturistov, ako aj pre športovcov. Konjugovaná kyselina linolová je tiež unikátna, pretože je prítomná v potravinách zo zvieracích a mliečnych zdrojov a jej protinádorová účinnosť sa vyjadruje v koncentráciách blízkych hladinám ľudskej spotreby. Prečítajte si Fakty o účinkoch CLA.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36


 • CLA 1200 + Green Tea / 120 kaps
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ

  CLA 1200 + Green Tea / 120 kaps – Amix

  16,04 € 12,85 €

  CLA 1200 + Green Tea sa skladá z konjugovanej linolovej kyseliny a extraktu zo zeleného čaju. Zabraňuje ukladaniu tukov a podporuje ich spaľovanie.

 • CLA 60 kaps
  ZĽAVA
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  CLA 60 kaps – Scitec Essentials

  13,31 € 10,00 €

  CLA, kyselina linolová, je naturálna receptúra na kontrolovanie telesnej hmotnosti. Pomáha znižovať objem telesných tukov a zväčšovať čistú svalovú hmotu.

 • CLA-90c-reflex nutrition-bestbody.sk
  ZĽAVA
  Momentálne nedostupné

  CLA 90 tab – Reflex Nutrition

  26,18 € 11,91 €

  CLA je konjugovaná kyselina linolénová, ktorá sa nachádza v mäse a ďalších potravinách a je dôležitá pri procese odbúravania tuku a následnej tvorbe energie.

 • CLA+GREEN TEA+L-CARNITINE 60 KAPS – OLIMP
  Momentálne nedostupné

  CLA+Green Tea+L-Carnitine 60 kaps – Olimp

  11,90 €

  CLA + Green Tea + L-Carnitine je doplnok, ktorý obsahuje tri z najviac účinných látok pre redukciu tukového tkaniva a udržanie pevnosti postavy.

 • CLA-biotech-bestbody
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  CLA 400 – 80kaps – Biotech

  12,80 €

  CLA 400 je vhodný doplnok, ktorý prispieva k dosiahnutiu optimálneho pomeru svalového tkaniva a telesného tuku a tiež zabraňuje aj nechcenému jo-jo efektu.

 • CLA Capsules 120 kaps
  Momentálne nedostupné

  CLA Capsules 120 kaps – Weider

  23,50 €

  CLA – konjugovaná kyselina linolová, účinne podporuje spaľovanie tukov a zároveň uchováva svalovú hmotu. Vhodné pre športovcov a fyzicky zaťažovaných ľudí.