Powerlogy

Využite svoj potenciál naplno!

Filozofia POWERLOGY je byť neustále o niečo lepší a vytvárať tak funkčné produkty výnimočnej chuti

Spoločnosť sa dynamicky vyvíja v koncept funkčných a inovatívnych potravín čistej chuti.

Spolu so zakladateľom  Dušanom Plichtom neustále hľadáme, objavujeme, testujeme a experimentujeme s  vyberanými prírodnými ingredienciami. Využívame aj špeciálne funkčné zložky ako napríklad MCT olej, kolagén, kofeín, L-Theanín, Theobromín,  či s niektorými vybranými probiotikami a polyfenolmi určenými pre zlepšenie životosprávy, ale hlavne prispievajucími k lepšej funkcii mitochondrií ako naších základných energetických továrni pre bunky.

Produkty Powerlogy sú určené všetkým aktívnym ľuďom, so správnou životosprávou a sústredením na zlepšovanie vlastného výkonu. Nie len toho fyzického, ale aj mentálneho a celkovo tak telu zabezpečiť potrebnú energiu pre realizáciu vašich cieľov.

Produkty Powerlogy neobsahujú:

  • rafinovaný cukor,
  • umelé farbivá a konzervanty, žiadne éčka, chemikálie,
  • lepok, pšenicu, kukuricu,
  • akrylamidy a mykotoxíny,
  • laktózu,
  • sóju.

Preto sú vhodné pre vegetariánov, vegánov, ľudí stravujúcich sa podľa zásad paleo, nízkosacharidovej diéty či ketodiéty a aj pre ľudí s bezlepkovou diétou. Suroviny na výrobu ich produktov sú BIO.

Mesiace testovania, degustácie a praženia viedli aj k vzniku novej receptúry POWER COFFEE - kávy, ktorá pomáha aj pri chudnutí. Zdravé stravovanie začína vtedy, keď si vedome vyberiete do najlepšie a najkvalitnejšie, čo vo svojom okolí máte.

Hlavnou víziou je pozitívne meniť stravovacie návyky ľudí s heslom: EAT SMART – FEEL GREAT. Chceme zvýšiť  uvedomelosť ľudí na Slovensku pri výbere kvality, čistej chuti a zdravej energie pre aktívny život.

Najpredávanejšie doplnky výživy značky Powerlogy

POWER COFFEE EXTRA STRONG 1000 G

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36