Odborné služby

Naše služby poskytujú len špičkový a vybraný odborníci v jednotlivých oblastiach.

Každý z nás je jedinečný, každý má inú stavbu tela, iný metabolizmus, inú hormonálnu rovnováhu, psychickú či fyzickú odolnosť pri každodennom živote. Ponúkame odborné služby ako stravovacie plány, tréningové plány, suplementačné plány, diagnostika telesného zloženia, meranie stresu, diagnostika pohybových schopností, fyzioterapia, prednášky na tému výživy, eventy pre firmy, osobné tréningy, coaching v oblasti športu a psychológie.

Naše služby sú veľmi efektívne, pretože sa opierajú o maximálnu individualitu pri ich tvorbe a realizácií. Len podrobnou štúdiou o vašom tele, zdravotnom stave, životnom režime, cieľoch či problémoch dokážeme zistiť fungovanie vašeho organizmu a nastaviť maximálne účinný postup na dosiahnutie vašich cieľov a zámerov.

ŠTÝL ZOBRAZENIA:

NA STRÁNKU: 18 / 36

 • diet_plan_jedalnicek_bestbody
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ
  NEW

  Stravovací plán – jedálniček na chudnutie (1190 kcal)

  3,00 €

  Naše riešenie stravovacieho plánu je veľmi efektívne, pretože sa pri jeho tvorbe opierame o zákonitosti chudnutia. Rozloženie energetickej hodnoty a makronutrientov v našom jedálničku je v súlade s odporúčaniami Svetovej zdravotníckej organizácie. Na základe všeobecných poznatkov o fungovaní vašeho organizmu sme vytvorili maximálne účinný plán na dosiahnutie vašich cieľov pri chudnutí. Po objednaní tejto služby Vás obratom budeme kontaktovať mailom.

 • inbody-770-bestbody.sk
  DOSTUPNÉ

  Meranie telesného zloženia InBody 770

  od 17,00 €

  Sme jediný na slovensku, ktorý používame profesionálny skener na analýzu telesného zloženia – InBody 770 na komerčne účely. InBody 770 je najvyššia rada diagnostického zariadenia určeného nielen na meranie telesného zloženia, ale aj iných ukazovateľov veľmi podstatných pre vaše zdravie. Výsledky sú omnoho presnejšie a citlivejšie ako akékoľvek iné zariadenie.

 • stres-maxpulse-bestbody
  DOSTUPNÉ

  Meranie stresu a srdcovocievného systému – Max Pulse

  od 10,00 €

  Max Pulse umožňuje meranie a analýzu fyzického a psychického stresu, únavy, vyváženosť nervového systému, stav ciev a variability srdcovej frekvencie a pod. Pracujeme s jedinečným certifikovaným prístroj Max Pulse. Je to neinvazívny spôsob diagnostiky stavu periférneho cievneho systému, stavu kardiovaskulárneho systému a celkovej priechodnosti ciev. A to nieje všetko!

 • diet_plan_jedalnicek_bestbody
  DOSTUPNÉ
  DOSTUPNÉ

  Stravovací plán – Jedálniček na mieru

  120,00 €

  Naše individuálne riešenie stravovacieho plánu sú veľmi efektívne, pretože sa opierajú o maximálnu individualitu pri jeho tvorbe. Len podrobnou štúdiou o vašom tele, zdravotnom stave a životnom režime dokážeme pochopiť fungovaniu vašeho organizmu a nastaviť maximálne účinný plán na dosiahnutie vašich cieľov. Po objednaní tejto služby Vás obratom budeme kontaktovať mailom.