vitamind3-amix-bestbody.sk

VITAMÍN D3 2500 I.U. S VÁPNIKOM 120 kaps. – AMIX

7,40 €

Vitamin D3 je esenciálny, v tukoch rozpustný vitamín, ktorý je nazývaný ako slnečný vitamín. prispieva k normálnej absorpcii/využitiu vápnika a fosforu, funkcii imunitného systému, svalov

Skladom

MNOŽSTVO

Vitamin D3 – 2500 I.U. s vápnikom je esenciálny, v tukoch rozpustný vitamín, ktorý je veľmi často nazývaný ako slnečný vitamín. Vitamín D prispieva k normálnej absorpcii/využitiu vápnika a fosforu, ďalej k normálnej funkcii imunitného systému a pomáha udržovať normálny stav kostí, zubov a svalov.

Vápnik prispieva k normálnemu zrážaniu krvi, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej funkcii svalov, k normálnej funkcii tráviacich enzýmov a je prínosom pre udržovanie normálneho stavu kostí a zubov

Priemerné výživové hodnoty:
Veľkosť dávky: 1 kapsulaPočet dávok v balení: 90
Aktívne látky – priemerné hodnoty

Množstvo v dávke

Vitamín D3 (cholekalciferol)

2.500 I.U. = 62,5 mcg (1250 %*)

Vápnik (uhličitan vápenatý)

250 mg (31,25 %*)

*RHP – Referenčná hodnota príjmu

Zloženie:uhličitan vápenatý, stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulóza Methocel®; želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý); cholekalciferol (vit. D), látky protihrudkujúce: stearát horečnatý a oxid kremičitý.

Upozornenie na alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóji, lepku.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a kojace ženy a ľudí, ktorí majú nejaký zdravotný problém, by sa mali vždy pred použitím doplnku stravy poradiť s lekárom.

Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Prípravok nieje určený k použitiu ako náhrada pestré stravy. Uchovávajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25oC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.