Vitamín B12 – 54 ml – Unlimited Health

28,50 €

Vitamín B12 účinkuje na zdravie nervového systému a tvorbu krviniek, mastných kyselín a nukleových kyselín, má dobrú vstrebatelnosť.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Vitamín B12 v tekutej forme je nenáročný na zaistenie prísunu veľmi dobre vstrebateľného vitamínu B12 do organizmu. Produkt je najlepší, živý zdroj vitamínu B12 z kultivovaných probiotických kultúr.

Vitamín B12 účinkuje na zdravie nervového systému a tvorbu krviniek, mastných kyselín a nukleových kyselín. Je vhodný hlavne pre vegetariánov a vegánov (výrobok nemá pôvod zo živočíšneho zdroja).

 

 

 

54 ml (216 dávok pri 0,25 ml dávkovaní)

Preventívne dlhodobo: 0,25 ml denne s pohárom vody (tato dávka obsahuje 200 µg vitamínu B12, čo je plne dostačujúce pre dlhodobé preventívne užívanie).

Akútne pri stavoch nedostatku: 1,25 ml denne s pohárom vody (táto dávka obsahuje 1000 µg tohto vitamínu a je vhodná pre rýchle doplnenie pri jeho deficite (vždy sa však najskôr poraďte s lekárom), dávkovanie tiež uvádza výrobca na etikete)

Dávkovať je možné nakvapkaním pod jazyk, kde dochádza k rýchlemu vstrebávaniu, a potom zapiť vodou.

Potrebné doplnenie vitamínu B12 je individuálna záležitosť, o ktorej sa poraďte so svojím lekárom. Pred použitím pretrepte.

 

Uschovajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom, tmavom a suchom mieste. Neprekračujte dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.

Minimálna trvanlivosť 2 roky od dátumu výroby.

V 0,25 ml:
vitamín B12 – 200 µg (8 000 %)*

V 1,25 ml:
vitamín B12 – 1 000 µg (40 000 %)*

*referenčná hodnota príjmu

Vitamín B12 (vo forme methylkobalamínu, adenosylkobalamínu, hydroxykobalamínu), čištená voda, prírodný alkohol (certifikát OTCO), melasa bio, trstinový cukor bio.

Výrobca

Unlimited Health

Balenie

54 ml

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.