Maqui BIO – 125 g

Maqui BIO – 125 g – VitalVibe

26,90 € 22,70 €

Majú aj najlepšie kombinácie antokyanov a polyfenolov zo všetkých nám dobre známych super plodov alebo bobúľ, kam patria Acai.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Čučoriedky Maqui boli odjakživa používané v čílskej prírodnej medicíne a obsahujú široké spektrum prírodných antioxidantov z hľadiska ORAC. Majú aj najlepšie kombinácie antokyanov a polyfenolov zo všetkých nám dobre známych super plodov alebo bobúľ, kam patria Acai, Amalaki, granátové jablká či Mangosteen.

Maqui čučoriedky sú menšie, tmavo fialové až čierne bobule, ktoré rastú na stromoch v regióne Patagónia v Čile a Argentíne. Vraví sa, že hlavne vďaka týmto čučoriedkam sa ubránili každému dobyvateľovi vrátane Inkov. Až v súčasnej dobe je čučoriedka známa aj na západe ako skvelý zdroj antioxidantov

Maqui plody obsahujú široké spektrum antioxidantov, kam patria aj anthocyany (delfinidín, malvidin, petunidin, cumarins), triterpénoch, flavonoidov a cyanidinů. Sú tiež výborným zdrojom vitamínu C a draslíka.

Pridávajte 1/2 čajovú lyžičku (2 g) prášku Maqui do raňajkových koktailov, ovocných štiav, energetických tyčiniek, cereálií a do ďalších potravín.

100% čistý lyofilizovaný prášok čučoriedok Maqui

Balenie

125 g

Výrobca

VitalVibe

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.