Chlorella 500mg 90 kps

Chlorella 500mg 90 kps – Vitaharmony

4,90 €

Obsah chlorofylu so silným antioxidačným účinkom. Obsahuje veľké množstvo ďalších biologicky aktívnych látok napr. vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Očista organizmu, posilnenie imunity

Chlorella patrí medzi sladkovodné riasy zelenej farby, ktorú získala vďaka bohatému obsahu chlorofylu so silným antioxidačným účinkom. Obsahuje veľké množstvo ďalších biologicky aktívnych látok napr. vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny, mastné kyseliny, karotenoidy a dôležitý tzv. rastový faktor CGF tvorený prevažne peptídami a kyselinami nukleovými. Nukleové kyseliny RNA a DNA sú významné pre syntézu bielkovín, a preto podporujú rozmnožovanie a rast buniek.

Chlorella sa podieľa na vylučovaní škodlivých látok z tela a podporuje imunitu. Je potrebné dbať na dostatočný prísun tekutín, aby mohol prebiehať detoxikačný proces.

Chlorella predstavuje čisto prírodné lisované tablety bez prídavných látok pre očistu organizmu, posilnenie imunity a zlepšenie celkovej kondície. Je okrem iného skvelým doplnkom pre vegetariánov a celiatikov. Tablety sú certifikované britskou spoločnosťou Soil Association so statusom organic.

Vezmite 3 – 6 tabliet 1 – 2x denne, zapiť dostatočným množstvom tekutiny, 30 minút pred jedlom. Začínajúcim konzumentom sa odporúča spočiatku užívať 1 – 2 tablety denne a postupne dávkovanie zvyšovať až na odporúčanú dennú dávku. V čase tehotenstva a dojčenia určí dávkovanie lekár.

v 1 kapsli
Chlorella – sladkovodná riasa 500 mg

Chlorella vulgaris (organic 100%)

Balenie

90 kaps

Výrobca

Vitaharmony

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.