Immune Shield – 236,5 ml – Sunwarrior

46,40 € 38,70 €

Immune Shield je doplnok, ktorý je skvele rozpustný vo vode a kvôli organickým látkam v ióne a striebre sa ľahko dostane do každého tkaniva.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Ako Immune shield (“Imunitný štít”) funguje?

Fulvová kyselina vzniká pri mikrobiologických rozkladoch humínových látok v pôdach. Pri týchto procesoch musia byť prítomné mikroorganizmy. Každý gram kvalitnej zeminy obsahuje viac ako 4 miliardy mikroorganizmov, ktoré sa zúčastňujú na tvorbe biochemických látok (humusu), nevyhnutných pre zdravé a prirodzené vyvíjanie sa rastlín a zvierat. V momente, keď tieto mikroorganizmy odumrú s postupujúcou chemizáciou poľnohospodárstva, zanikne aj náš život. Pre lepšiu predstavu o ich dôležitosti si uveďme príklad. Energie pri práci mikroorganizmov pri pripravovaní jedného akra úrodnej kvalitnej zeminy sa vyrovná energii, ktorú musí vynaložiť 10 000 ľudí pri rovnakom úsilí za rovnaký čas. A hlavne kvôli týmto prírodným organickým látkam v kombinácii s iónmi striebra je Immune Shield účinnosťou veľmi kvalitný.

Immune Shield je skvele rozpustný vo vode a kvôli organickým látkam v ióne a striebre sa ľahko dostane do každého tkaniva v tele.

Pol čajovej lyžičky 2x denne (deti polovičné dávkovanie). K vonkajšiemu použitie.

komplex kyseliny fulvovej obohatený o ióny striebra, čistená voda.

Balenie

236,5 ml

Výrobca

Sunwarrior

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.