Spirulina BIO – 125 g

Spirulina BIO – 125 g – VitalVibe

13,90 € 11,50 €

Spirulina je tak skvelá pre atlétov ako zdroj bielkovín a pre dobrú regeneráciu ,nachádza sa tu široké spektrum vitamínov B a E.

Skladom

MNOŽSTVO

Spirulina je jednobunková kyanobaktéria a jedna zo skorších foriem života, ktorá približne pred 3,6 miliónmi rokmi začala uvoľňovať kyslík, vďaka čomu sa pomaly vytvárala dnešná atmosféru. V prírodnom stave sa dá nájsť v pôde, močiaroch, sladkovodných i slaných stojatých vodách, ale najčastejšie rastie v teplých tropických moriach. Zvykne sa sušiť na kameňoch na brehoch jazier. V minulosti, dlhý čas predtým, než bola kultivovaná, predstavovala potravu pre kultúry Mexika a Afriky. V dnešnej dobe ju pestujeme vo veľkých sladkovodných rybníkoch, potom sušíme za nízkych teplôt a mechanicky je spracovaná na prášok. Tablety sa vyrábajú vysokým tlakom bez iných pridaných látok.

55-72% spiruliny je zloženej z bielkovín.Vynika tu hlavne svojím množstvom aminokyselina arginín. Spirulina je tak skvelá pre atlétov ako zdroj bielkovín a pre dobrú regeneráciu. Nachádza sa tu široké spektrum vitamínov skupiny B, vitamín E a beta karotén, draslík, vápnik, železo a zinok.

Zmiešajte 1-3 čajové lyžičky denne s ovocnými alebo zeleninovými šťavami, smoothie, čerstvými zeleninovými polievkami, šalátmi.

100% BIO spirulina prášok

Balenie

125 g

Výrobca

VitalVibe

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.