viridian- peppermin oil plus 90 cps - bestbody.sk

Peppermint Oil Plus 90 cps. – Viridian

25,82 €

Unikátna kombinácia oleja z mätových listov, extrakt z koreňa zázvoru a extraktu semienok rasce.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Peppermint Oil Plus 90 kapslí

Unikátna kombinácia oleja z mätových listov, extrakt z koreňa zázvoru a extraktu semienok rasce. Na rozdiel od bežných doplnkov na zažívanie nezaťažuje telo nadbytočnými aditívami. Špeciálne kapsule uvoľňujú svoj obsah postupne, preto nedochádza k predčasnému stráveniu a všetky ingrediencie pôsobia presne tam, kde majú.

Produkt je vhodný pre všetkých so zameraním na : 

– Dobré trávenie
– Zažívací trakt
– Rýchly účinok
– Ako prírodná alternatíva bežným produktom

Viridian-logo-bestbody.sk
Britská značka Viridian Nutrition ponúka tzv. Etické vitamíny a doplnky stravy, zamerané na tri hlavné oblasti: kvalita / čistota, charita, životné prostredie. 99% produktov značky Viridian Nutrition spĺňa požiadavky náročnej kategórie čistoty KOSHER, všetky produkty sú 100% bioaktívne, v kapsliach rastlinného pôvodu, bez použitia problematických aditív, 40% produktov je oficiálne certifikované ako 100% organické (Soil Association). Všetky zložky pochádzajú z absolútne čistých zdrojov = NIE genetickej modifikácie, NIE ožarovanie, NIE tablety, 5% z každej predanej položky je investovaných na charitatívne účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a ďalšie).

Čistota produktu
 
– Všetky zložky produktu sú 100% aktívne
– Produkt je taktiež oficiálne certifikovaný. Autorizačný úrad – Soil Association, zaradil Viridian Nutrition do kategórie, organické produkty s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
– Použité kvalitné kapsule rastlinného pôvodu ( Z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť niekedy až 50% tablety, značka Viridian Nutrition sa rozhodla nevyužívať túto formu lacnejších tabliet)
– V produkte neboli pridané žiadne geneticky modifikované, či ožarované zložky
– Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, preto je produkt vhodný aj pre vegánov
– Neobsahuje taktiež ani konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

Balenie: 90 kapsúl (49 g)

2 kapsule denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára.

Upozornenie: Nevhodné pre deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ nie je používanie výrobku neodporúča lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú pestrú stravu. Vhodné pre vegánov. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí.

Zloženie v 2 kapsulách: olej z listov mäty piepornej (Mentha piperita) 570 mg (čo zodpovedá 0,2 ml esenciálneho oleja), extrakt z dochucovaných rascou semienok (Carum carvi) 160 mg (čo zodpovedá 640 mg semienok rasce), extrakt z koreňa zázvoru (Zingiber officinale) 70 mg (čo zodpovedá 350 mg čerstvého koreňa zázvoru, vegetariánska kapsule s oneskoreným uvoľňovaním (hydroxypropylmetylcelulóza).

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.