Cleavers Tincture 50ml Organic – Viridian

9,00 €

100% Organic Cleavers Tincture sa zameriava na pečeň a žlčník.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

100% Organic Cleavers Tincture 100% organická tinktúra z Galium aparine

(lipkavec obyčajný)

Je dobre známe, že telo je denne atakované príjmom nežiadúcich syntetických a chemických zložiek, ktoré sa do zažívacieho traktu dostávajú v rámci modernej stravy a tekutín.

Tieto toxické substancie môžu mať nežiaduci vplyv na celkové zdravie organizmu a môžu sa prejavovať širokou škálou príznakov, ako je bolesť hlavy, bolestivosť kĺbových spojov a väzov, alergické prejavy, časté infekčné ochorenia, ale aj ako znížená citlivosť na suplementačné aplikácie a vstrebávanie živín a v neposlednom rade tiež znížená fyzická a psychická výkonnosť. 100% Organic Cleavers Tincture sa zameriava na pečeň a žlčník.

Produkt je vhodný pre všetkých so zámerom na :

– pečeň a žlčník
– detoxifikáciu

Viridian logo - bestbosy.sk

Čistota produktu
 
– Všetky zložky produktu sú 100% aktívne
– Produkt je taktiež oficiálne certifikovaný. Autorizačný úrad – Soil Association, zaradil Viridian Nutrition do kategórie, organické produkty s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
– Použité kvalitné kapsule rastlinného pôvodu ( Z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť niekedy až 50% tablety, značka Viridian Nutrition sa rozhodla nevyužívať túto formu lacnejších tabliet)
– V produkte neboli pridané žiadne geneticky modifikované, či ožarované zložky
– Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, preto je produkt vhodný aj pre vegánov
– Neobsahuje taktiež ani konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

Balenie: 50 ml

Dávkujte 15-30 kvapiek, 2-3x denne do vody alebo džúsu.

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte na suchom mieste.

voda, organický alkohol 25%, Galium aparine extrakt (100% organický pôvod).

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.