irsky-mech

Írsky mach – 125 g – Vitalvibe

5.00 z 5
2 Hodnotenie

12,90 € 10,90 €

Írsky mach je vynikajúci doplnok stravy, ktorý je bohatý na vitamíny a minerály. Pomáha pri chorobách, zápaloch a rôznych zdravotných komplikáciách.

Skladom

MNOŽSTVO

Írsky mach je  superpotravinou bohatou na živiny. Je prírodným regenerátorom pre kĺby

Írsky mach má veľmi veľa blahodarných účinkov na naše zdravie, pretože obsahuje 15 z 18 najpotrebnejších (esenciálnych) prvkov, ktoré vytvárajú náš organizmus. Je veľmi bohatý na kalcium, jód, síru, draslík a vitamíny typu A, D, E, F a K. Toto je dôvod, kvôli čomu sú tejto morskej riase prisudzované schopnosti pomáhať pri odstraňovaní radu problémov od porúch močového mechúra, zápalu priedušiek, zápach z úst, problémov s črevami, infekčných opuchov kĺbov, ťažkostí s pľúcami, problémov so štítnou žľazou až po tuberkulózu.

Chráni aj proti rôznym nádorom a vredom. Najnovšie štúdie zistili, že írsky mach má protivírusové účinky a pomáha v boji s chrípkou typu B a s vírusmi spôsobujúce mumps.

 

Riasy namočte v teplej vode a nechajte ich po dobu asi dvoch hodín lúhovať. Potom rozmixujte riasy v mixéri na konzistenciu želatínové hladkej pasty. Riasy možno použiť aj do šalátov a ďalších pokrmov.

Balenie

125 g

Výrobca

VitalVibe

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    Vynikajúci pre vegan kuchyňu, obsahuje vysoké množstvo vitamínov.

  2. Patrí medzi superpotraviny. Obsahuje veľké množstvo rastlinného kolagénu, ktorý je skvelý na kĺby a pre pleť. Používam ho v kuchyni.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.