Bromelain 90 tbl

Bromelain 90 tbl – Scitec Essentials

5.00 z 5
1 Hodnotenie

9,90 € 8,50 €

Bromelain je zmes extraktu z ananásu a tráviacich enzýmov. Podporuje trávenie a vstrebávanie živín.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Bromelain – Scitec Essentials

Bromelain je prirodzený enzým, ktorý sa získava z ananásu a z tráviacich enzýmov – proteázy . Podporuje tráviace procesy, najmä rozklad bielkovín. Na dosiahnutie optimálneho vývoja športovca je veľmi vhodné užívať túto živinu v maximálnom možnom množstve.
Ananás má medzi domorodými Američanmi dlhodobú tradíciu v liečiteľstve. Jeho viacúčelové využitie v medicíne sa postupne šíri do celého sveta. Bromelain je ďalším medzníkom vo vývoji výživových doplnkov.

Výhody:

  • podporuje tráviace procesy,
  • získava sa z ananásu,
  • rýchlejšie regeneruje opuchy po tréningoch.

Balenie 90 tabliet = 45 dávok.

Informácia pre alergikov

Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Denná dávka je 1 tableta.

Balenie

90 tbl

Výrobca

Scitec Essentials

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Toto mi výrazne pomohlo s alergiou na prach a napuchnutou nosnou sliznicou. Začal som užívať 2 tabletky denne, ráno a večer, a s alergiou mi to pomohlo hneď. Behom pár dní som prestal užívať Zodac. Potom som mal ešte problém s permanentne napuchnutou nosnou sliznicou, na čo som musel používať nosové spreje, aby som vedel dýchať. Toto sa zlepšovalo postupne. Asi 2 mesiace trvalo, než mi stačil nosový sprej len na noc a po 3 mesiacoch som ho mohol vysadiť úplne. Takže rozhodne odporúčam, ak má niekto podobné problémy.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.