Bromelain 90 tbl

Bromelain 90 tbl – Scitec Essentials

5.00 z 5
1 Hodnotenie

8,23 €

Bromelaín je prirodzený enzým, ktorý podporuje tráviace procesy, má priaznivé protizápalové účinky, regeneruje opuch a zmierňuje bolesti kĺbov a svalov.

Skladom

MNOŽSTVO

Bromelain je prirodzený enzým, ktorý sa získava z ananásu. Podporuje tráviace procesy, najmä rozklad bielkovín. Na dosiahnutie optimálneho vývoja športovca je veľmi vhodné užívať túto živinu v maximálnom možnom množstve.
Bromelain má priaznivé protizápalové účinky, zmierňuje bolesti kĺbov a svalov, rýchlejšie regeneruje opuchy po namáhavých tréningoch alebo pri zraneniach.
Ananás má medzi domorodými Američanmi dlhodobú tradíciu v liečiteľstve. Jeho viacúčelové využitie v medicíne sa postupne šíri do celého sveta. Bromelain je ďalším medzníkom vo vývoji výživových doplnkov.

Denná dávka je 1 tableta.

Balenie

90 tbl

Výrobca

Scitec Essentials

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Toto mi výrazne pomohlo s alergiou na prach a napuchnutou nosnou sliznicou. Začal som užívať 2 tabletky denne, ráno a večer, a s alergiou mi to pomohlo hneď. Behom pár dní som prestal užívať Zodac. Potom som mal ešte problém s permanentne napuchnutou nosnou sliznicou, na čo som musel používať nosové spreje, aby som vedel dýchať. Toto sa zlepšovalo postupne. Asi 2 mesiace trvalo, než mi stačil nosový sprej len na noc a po 3 mesiacoch som ho mohol vysadiť úplne. Takže rozhodne odporúčam, ak má niekto podobné problémy.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.