Saccharomyces Boulardii 30 cps. – Viridian

5.00 z 5
2 Hodnotenie

20,30 € 15,68 €

Zmes špeciálnych kvasiniek zameraných proti nežiaducim baktériám. Možno odporučiť najmä pri cestovaní a tiež pri nerovnováhe črevných baktérií.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Saccharomyces Boulardii – (Unikátny komplex probiotík a prebiotík)

Doplnok Saccharomyces boulardii obsahuje zmes špeciálnych kvasiniek zameraných proti nežiaducim baktériám. Možno odporučiť najmä pri cestovaní a tiež pri nerovnováhe črevných baktérií, problémoch typu candida, pri strese alebo vyčerpaní.

Produkt je vhodný pre všetkých so zámerom na :
– Ochranu pred nepriateľskými baktériami počas cestovania
– Rovnováhu črevných baktérií

Viridian-logo-bestbody.sk

Britská značka Viridian Nutrition ponúka tzv. Etické vitamíny a doplnky stravy, zamerané na tri hlavné oblasti: kvalita / čistota, charita, životné prostredie. 99% produktov značky Viridian Nutrition spĺňa požiadavky náročnej kategórie čistoty KOSHER, všetky produkty sú 100% bioaktívne, v kapsliach rastlinného pôvodu, bez použitia problematických aditív, 40% produktov je oficiálne certifikované ako 100% organické (Soil Association). Všetky zložky pochádzajú z absolútne čistých zdrojov = NIE genetickej modifikácie, NIE ožarovanie, NIE tablety, 5% z každej predanej položky je investovaných na charitatívne účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a ďalšie).

Čistota produktu
 
– Všetky zložky produktu sú 100% aktívne
– Produkt je taktiež oficiálne certifikovaný. Autorizačný úrad – Soil Association, zaradil Viridian Nutrition do kategórie, organické produkty s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
– Použité kvalitné kapsule rastlinného pôvodu ( Z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť niekedy až 50% tablety, značka Viridian Nutrition sa rozhodla nevyužívať túto formu lacnejších tabliet)
– V produkte neboli pridané žiadne geneticky modifikované, či ožarované zložky
– Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, preto je produkt vhodný aj pre vegánov
– Neobsahuje taktiež ani konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

Balenie: 30 kapsúl (24 g)

berte 1 – 2 kapsule 2x denne alebo podľa odporúčania lekára. Pre predchádzanie cestovným problémom berte 1 kapsulu denne 5 dní pred cestou a pokračujte v priebehu cesty.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhrada vyváženej pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti. Pre tehotné a dojčiace ženy používaní výrobku odporúčame po konzultácii s lekárom. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí a slnečného žiarenia. Nie je nutné uchovávať v chladničke, ak je správne skladované.

Zloženie v 1 vegetariánskej kapsuly:
 Saccharomyces Boulardii
 250 mg (5 x 109*)
 Synbiotic denná zmes prospešných baktérií:
 1,5 x 109*
   Lactobacillus acidophilus DDS-1
 50 %
   Bifidobacterium breve ATCC 15700
 16,6 %
   Bifidobacterium infantis ATCC 15697
 16,6 %
   Bifidobacterium longum ATCC 15707
 16,6 %
 Prebiotic FS2-60 (fruktooligosacharidy a inulin)
 320 mg
 Vegetariánska kapsula (hydroxypropylmethylcelulóza)
 100 mg
* mikroorganizmov v dobe výroby
% – percentuálne zastúpenie zložky v zmesi

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    V produkte Saccharomyces boulardii ide o veľmi kvalitný komplex probiotík. Užívala som ich po chorobe, kedy mi boli nasadené antibiotiká. Moje trávenie bolo úplne rozhasené a musela som ho dostať do pôvodného stavu. Som presvedčená v tom, že práve tieto probiotiká od Viridian-u mi k tomu dopomohli.

  2. (overený zákazník)

    Tento bomba komplex 8 probiotík je kombo na vaše trávenie. Užívam ich 2 x denne po 1 tablete a vidím, že moje trávenie sa dáva do pôvodného stavu. Cena je síce vyššia, za také malé množstvo tabliet. No keby sa mám znova rozhodnúť určite by som opäť siahla práve po týchto probiotikách.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.