Anabolic Whey 2300g

Anabolic Whey 2300g – Scitec Nutrition

5.00 z 5
1 Hodnotenie

56,77 € 42,20 €

ANABOLIC WHEY je ultra-filtrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny, ktorý podporuje tvorbu kvalitnej svalovej hmoty, jej udržaniu a udržaniu zdravých kostí.

Anabolic Whey 2300g - Scitec Nutrition - cokolada Dostupné na požiadavkuČokoláda 56,77 € 42,20 € Napíšte nám
Anabolic Whey 2300g - Scitec Nutrition - vanilka Dostupné na požiadavkuVanilka 56,77 € 42,20 € Napíšte nám
Zrušiť výber

ANABOLIC WHEY

je ultra-filtrovaný koncentrát srvátkovej bielkoviny obsahujúci bielkovinové frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu, zmes izolátu srvátkovej bielkoviny a komplexných mliečnych bielkovín. Do receptúry sme pridali aj glutamín a taurín, aminokyseliny s vysokým zastúpením v ľudskom organizme. Bielkoviny, najmä srvátková bielkovina, je v kulturistike bezpochybne najobľúbenejšia bielkovina a patrí medzi najkvalitnejšie bielkovinové zdroje. Efektivita využitia bielkovín z prijatej stravy sa zisťuje najčastejšie tak, že sa posudzuje množstvo dusíka, ktoré sa z danej bielkoviny vstrebe a zostane v organizme, teda ako je organizmus schopný nahrádzať dennú stratu dusíka. Netto využiteľnosť bielkovín (NPU – Net Protein Utilisation) vyjadruje koľko % prijatého množstva dusíka zostane v organizme. Biologická hodnota (BV – Biological Value) porovnáva zachytené množstvo dusíka s množstvom vstrebaného dusíka a závisí od NPU a od stráviteľnosti. Srvátková bielkovina je dobre stráviteľná a z toho dôvodu má aminokyselinové zloženie v porovnaní s inými bielkovinovými zdrojmi ako sú mäso, ryby, vajcia, sója aj vynikajúcu biologickú hodnotu. Slovom „anabolický“ sa odborne označujú fyziologické procesy výmeny látok, pri ktorých si organizmus niečo buduje. Bielkoviny sú zdrojom životne dôležitých aminokyselín a dusíka, nevyhnutných na rast a udržanie tkanív. Preto Anabolic Whey prispieva k nárastu svalovej hmoty , jej udržaniu a takisto udržaniu zdravých kostí. Mliečne bielkoviny sú kompletné bielkoviny zabezpečujúce organizmu všetky potrebné aminokyseliny, vrátane 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si organizmus nedokáže sám syntetizovať a preto je nevyhnutné prijať ich stravou (esenciálne aminokyseliny – Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Metionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín). ANABOLIC WHEY obsahuje aj kalcium prispievajúce k procesom normálneho vytvárania energie látkovou premenou, správnemu fungovaniu svalov a neurotransmisie a samozrejme aj udržaniu zdravého stavu kostí a zubov.

Anabolic Whey môže byť užívaný spolu s iným jedlom na zvýšenie obsahu bielkovín alebo samostatne v závislosti na diéte. V závislosti na vašich potrebách, užívajte 1-4 dávky denne.

Nutričné hodnoty
Jedna dávka: 30 g (1 odmerka)
Každá dávka obsahuje ODD*
Kalórie 116
Kalórie z tukov 14

Tuky celkom 1.5 g 2%
Nasýtené tuky 1 g 5%
Cholesterol 24 mg 8%
Sodík 60 mg 3%
Draslík 185 mg 6%
Sacharidy celkom 3.8 g 1%
Cukry 2 g
Vlákniny 0 g 0%
Bielkoviny 21.5 g 43%

*Odporúčaná denná dávka (ODD) je odvodená z diéty pri príjme 2000 kalórií za deň. Hodnoty môžu byť preto nižšie alebo vyššie v závislosti od vašej potreby kalórií.

Anabolic Whey bielkovinový matrix (mikro-ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát, mikro-ultrafiltrovaný srvátkový izolát, srvátkový izolát získaný iónovou výmenou, hydrolyzované srvátkové peptidy), prírodné a umelé arómy, sladidlo aspartam, xantanová guma

Hmotnosť2300 g
Balenie

2300 g

Výrobca

Scitec Nutrition

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Najlepsie doteraz co som mal!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.