ISO PRO 2:1 4000g - Reflex nutrition

ISO PRO 2:1 4000g – Reflex nutrition

70,00 €

Iso Pro je kombinácia špičkových sacharidov (cyklický dextrín) a srvátkového izolátu (Grass-Fed WPI) v pomere 2:1

ISO PRO 2:1 4000g - Reflex nutrition - chocolate-rocky-road Dostupné na požiadavkuchocolate rocky road 70,00 € Napíšte nám
ISO PRO 2:1 4000g - Reflex nutrition - cinnamon-apple-pie Dostupné na požiadavkucinnamon apple pie 70,00 € Napíšte nám
ISO PRO 2:1 4000g - Reflex nutrition - citronova-snehova-pusinka Dostupné na požiadavkucitrónová snehová pusinka 70,00 € Napíšte nám
Zrušiť výber

ISO PRO 2:1 = INSTANTNÁ STRAVA PRE MAXIMÁLNY SVALOVÝ POTENCIÁL

Najnovšie technológie prinášajú špičkovú kombináciu živín určených pre optimálny metabolický výkon a rýchlu regeneráciu. 

ISO PRO 2:1 využíva najnovšie štúdie a poznatky v oblasti mTOR proteínovej syntézy a efektívnej obnovy svalového glykogénu. Tento prémiový produkt patrí spolu s produktami NEXGEN PRO a One Stop XTREME do tzv. elitných kategórií produktov zn. Reflex Nutrition a je určený pre všetkých náročných športovcov.

Kombinácia špičkových sacharidov (cyklický dextrín) a srvátkového izolátu (Grass-Fed WPI) v pomere 2:1

ISO PRO 2: 1 obsahuje 100% naštiepený (enzymaticky hydrolyzovaný) amylopektín z tzv. voskovej kukurice (waxy maize), ktorý je zdrojom tzv. cyklických dextrínov. Cyklické dextríny vykazujú obdobnú molekulárnu štruktúru ako svalový glykogén, preto predstavujú optimálne a pre telo ľahko stráviteľný zdroj tzv. vysokomolekulárnych sacharidov (tým sa výrazne odlišujú od štandardných foriem maltodextrínov a jednoduchých cukrov).

Druhou dôležitou zložkou je vysoko stráviteľný nedenaturovaný izolát srvátkovej bielkoviny od voľne pasúcich sa kráv (tzv. grass-fed). Je to pravdepodobne najkvalitnejšie forma proteínu, ktorá je v súčasnej dobe dostupná a obsahuje navyše biologicky aktívne mikrofrakcie, ktoré sú obsiahnuté v prírodnej čistej bielkovine.

Aditívum 3 g MCT tukov, 3 g L-glutamínu a 60 mcg chrómu v každej dávke

MCT tuky z kokosového oleja sú špeciálne tuky so strednou dĺžkou reťazca mastných kyselín. Vďaka tejto unikátnej molekulárnej štruktúre sa rýchlo vstrebávajú, neuskladňujú sa vo forme zásobného tuku, ale naopak podporujú jeho odbúravanie. Pri štiepení MCT tuku na energiu sa vytvárajú tzv. ketóny, ktoré dokážu zamedziť odbúravaniu svalovej hmoty.

Ďalšou dôležitou zložkou je aditívum voľné formy L-glutamínu (3 g na dávku). L-glutamín (zdroj fermentácia) je najviac zastúpenou aminokyselinou v ľudskom tele a je pre fungovanie celého organizmu úplne zásadný. Svaly, bunky i mozog používajú L-glutamín ako palivo. Zo všetkých aminokyselín v rámci svalovej hmoty má najvyššie zastúpenie práve L-glutamín, a to až 61%. Stres a nadmerné zaťaženie svalov znižuje zásoby glutamínu v tele. L-glutamín je spolu s L-lyzínu tiež zásadný pre obnovu buniek črevnej sliznice, kde tvoria až 70% z celkového množstva aminokyselín.

Chróm vo forme pikolinátu súvisí s optimálnou inzulínovou odozvou a rezistenciou. Chróm napomáha tak, aby energia dodaná cyklickými dextríny pôsobila v tele rovnomerne, dlhší čas a aby nebola negatívne ovplyvnený inzulínová senzitivita.

 reflex nutrition

Minimalizovaný obsah jednoduchých cukrov v produkte

ISO PRO 2: 1 obsahuje minimalizovaný obsah jednoduchých cukrov, podľa jednotlivých príchutí sa jedná o 2,5 – 4,9% z celkového obsahu produktu, zvyšok sacharidovej zložky tvoria vysokomolekulárne cyklické dextríny.

Lahodná chuť a celé chrumkavé kúsky
Okrem skvelého výživového profilu sa Iso Pro 2: 1 vyznačuje tiež tým, že si na ňom skutočne pochutnáte. Obsahuje celé chrumkavé kúsky vašich obľúbených dobrôt – podľa príchuti sú to marshmallows, sušienky, snehové pusinky alebo škoricová posýpka. Tieto kúsky sú zámerne urobené tak, aby sa v šejkri nerozpustil a bolo ich treba pohrýzť. Majú pripraviť skvelý chuťový zážitok a pocit naozajstnej nutričné ​​bomby, ktorá je odmenu za tvrdú drinu.

Základné benefity produktu

 • Instantná strava pre maximálny svalový potenciál
 • Dávkujte po výkone, medzi tréningami a kedykoľvek počas dňa ako náhradu stravy
 • Kombinácia špičkových sacharidov (cyklický dextrín) a srvátkového izolátu (Grass-Fed WPI) v pomere 2:1
 • Aditívum 3 g MCT tukov, 3 g l-glutamínu a 60 mcg chrómu v dávke
 • Minimalizovaný obsah laktózy a jednoduchých cukrov
 • Ideálny zdroj aminokyselín pre regeneráciu a rast svalových vláken
 • Ideálny zdroj cyklických sacharidov, MCT tukov a chrómu pre šetrnú obnovu svalového glykogénu
 • Tri úžasné príchute s obsahom chrumkavých kúskov guličiek

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:

 • Kvalitnú instantnú náhradu stravy
 • Budovanie čistej svalovej hmoty a sily (silové športy, fitness atď..)
 • Zvýšenie celkového metabolického výkonu (cross-fit, bojové športy atď..)
 • Zrýchlenie regenerácie (dynamické a kolektívne športové disciplíny)
 • Zlepšenie vytrvalosti (viacdenná fyzická záťaž)

Dávkovanie: rozmiešajte 100 g (približne 3 zarovnané odmerky*) s 350 ml vody alebo mlieka v šejkry. Chrumkavé kúsky sa nerozpustia. Produkt konzumujte ihneď po namiešaní, nenechávajte stáť po dlhšiu dobu v teple. *Odmerka je súčásťou balenia, vplyvom transportu môže klesnúť ku dnu. 1 odmerka = 60 ml (približne 33 g). Produkt je možné kombinovať  s multivitamínom Nexgen, alebo Nexgen Pro.

Počet dávok v balení: 40 x 100 g
 100 g
 % RHP*
 Energetická hodnota
 1587 kJ/375 kcal
 19 %
 Tuky
 6,0 g
 9 %
  Z toho nasýtené mastné kyseliny
 3,9 g
 20 %
 Sacharidy
 55 g
 21 %
  Z toho cukry
 4,9 g
 5 %
 Vláknina
 0,6 g
 Bielkoviny
 25 g
 50 %
 Soľ
 0,70 g
 12 %
 Chróm
 60 μg
 150 %
 Triglyceridy so stredne dlhým reťazcom
 3000 mg
 Glutamín
 3000 mg
*1 dávka odpovedá 100 g.
**Referenčná hodnota príjmu u priemernej dospelej osoby (8400kJ/2000kcal)/Referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálov.

Zložene: Enzymaticky hydrolyzovaný waxy kukuričný škrob (35 %), srvátkový proteínový izolát (pôvod EU) (24 %), ovsená múka, kúsky sušienok obalených v škorici (6 %) [pšeničná múka (s uhličitanom vápenatým, železom, niacinom, thiaminom), palmový olej (z udržateľných zdrojov), repkový olej, cukor, soľ, bambucký olej, mletá škorica Cassia], triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (MCT) v prášku, L-glutamín, aróma, morská soľ, kakao, farbivo karotény, sladidlo sukralóza, pikolinát chromitý.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a kojace ženy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte v suchu, chlade, mimo dosah detí (nebezpečenstvo udusením) a slnka. Po otvorení pevne uzavrite a spotrebujte do 3 mesiacov.

Môže obsahovať stopy vajec, lepku a sóje.

Balenie

4000 g

Príchuť

chocolate rocky road, cinnamon apple pie, citrónová snehová pusinka

Výrobca

Reflex Nutrition

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.