GOLD OMEGA 3 SPORT EDITION 120 KAPS – OLIMP

Gold Omega 3 Sport Edition 120 kaps – Olimp

15,90 €

Gold Omega 3 Sport Edition je doplnok, ktorý má vplyv na činnosť kardiovaskulárneho systému, zvyšuje dobrý cholesterolu a znižuje zrážanlivosť krvi.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Gold Omega 3 Sport Edition obsahuje top kvalitný rybí tuk z morských studenovodných rýb. Je bohatý na kyselinu eikozapenténovú (EPA) a kyselinu dokosahexanovú (DHA), ktoré sú ideálnym doplnením základných zložiek potravy.

Mastné kyseliny sú v prírode prirodzene a môžu obsahovať 4 až 26 atómov uhlíka. Rozlišujeme: nasýtené mastné kyseliny, mononenasýtené a polynenasýtené mastné kyseliny. Omega-3 patria k polynenasýteným kyselinám a organizmus ich získava z prijatej stravy. Avšak získať dostatočné množstvo z bežnej stravy je problémové. Preto spoločnosť OLIMP vyvinula doplnok výživy GOLD OMEGA 3® SPORT EDITION.

Pomer mastných kyselín v prijímanej strave sa v priebehu rokov vyvíjal. Dnes je vo vyspelých štátoch nevhodný pomer medzi omega-6 a omega-3, a to 30:1. Je to najmä nadmernou spotrebou rastlinných olejov. Tento nepomer však môže spôsobiť vznik mnohých chorôb ako ateroskleróza, mnohé alergie a zápaly, ale aj nebezpečnú tvorbu krvných zrazenín a dokonca vývoj nádorových ochorení. Ak by sme mali povedať ideálny pomer, bol by na úrovni 1:4 – 1:1 (omega-3:omega-6). Práve preto je tak dôležité suplementovanie omega-3. Dostatočné množstvo a správny pomer pomáha predchádzať mnohým chorobám, a teda je prínosné pre naše zdravie.

Aj malá dávka omega-3 mastných kyselín má priaznivý vplyv na činnosť kardiovaskulárneho systému, čo dokazujú mnohé štúdie. Okrem toho znižujú hodnoty triglyceridov, zvyšujú hladinu dobrého cholesterolu a znižujú zrážanlivosť krvi.

Užívajte jednu kapsulu denne, najlepšie s jedlom. Neprekračujte odporúčané denné množstvo. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Nutričné hodnoty 1 kapsuly
Tuk (rybí olej) 1000 mg
z toho:
Eikozapenténová kyselina 33% EPA 330 mg
Dokosahexanová kyselina 22% DHA 220 mg
Ostatné Omega-3 mastné kyseliny 10% 100 mg
Vitamín E 6,7 mg

koncentrát rybieho oleja (zdroj omega-3-mastných kyselín), antioxidant – DL-alpha-tocopheryl acetát (vit. E), kapsule – želatína, glycerol.

Balenie

120 kaps

Výrobca

Olimp

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.