AAKG 7500 EXTREME SHOT 1×25 ML AMPULA – OLIMP

AAKG 7500 Extreme Shot 1×25 ml ampula – Olimp

2,22 € 1,95 €

AAKG 7500 Extreme Shot je doplnok s obsahom arginínu, ktorý spôsobuje zvýšenie krvného prietoku, čím poskytuje maximálne napumpovanie svalov a viac sily.

Skladom

MNOŽSTVO

L-arginín je základnom pri syntéze oxidu dusíka (NO). Má široké spektrum pôsobenia na endotel ciev, čo spôsobuje ich rozšírenie, a teda aj zvýšenie krvného prietoku tkanív. Táto funkcia zlepšuje prísun kyslíka a potrebných živín do svalov a zosilňuje tok anabolických hormónov, ktoré stimulujú svalový rast. Zintenzívnenie obehu iba v tvojom svalovom tkanive je signálom pre telo, že potrebuje zvýšiť svoju veľkosť. L-arginín teda nepriamo ovplyvňuje rast tvojich svalov cez zvýšenie sily a vytrvalosti. L-arginín okrem toho zvyšuje aj tvorbu rastového hormónu a prehlbuje proteín anabolizmu. Má tiež pozitívny vplyv na zvýšenie celkovej obranyschopnosti organizmu.

Alfa-ketogluterate (AKG) znižuje hodnoty glutamínu, ako aj ďalších aminokyselín v krvi. Preto kombinácia alfa-ketogluterate a L-arginínu zaručuje dosiahnutie top rýchlej regenerácie svalového tkaniva po tréningu, ako aj maximálnu stimuláciu svalov počas cvičenia prostredníctvom vytvárania “svalovej pumpy”.
Výhody AAKG 7500 Extreme Shot balenia:
– Ľahko a rýchlo stráviteľná forma kedykoľvek
– Nie je nutné brať veľa kapsúl alebo tabliet
– Môžeš ich brať kedykoľvek
– Jednoduché prenášanie a doprava

1 ampulka najlepšie na lačný žalúdok 30min. pred tréningom

7500 mg Arginín AKG

Balenie

25 ml

Výrobca

Olimp

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.