Instant Whey Pro 2200g – Reflex Nutrition

5.00 z 5
5 Hodnotenia

45,95 €

Instant Whey Pro je výživový doplnok, obsahujúci probiotické kultúry, enzýmy a kvalitné bielkoviny, ktoré zabezpečujú nárast kvalitnej svalovej hmoty.

Instant Whey Pro 2200g - Reflex Nutrition - banan SkladomBanán 45,95 €
Instant Whey Pro 2200g - Reflex Nutrition - cokolada SkladomČokoláda 45,95 €
Instant Whey Pro 2200g - Reflex Nutrition - slany-arasidovy-karamel SkladomSlaný arašidový karamel 45,95 €
Instant Whey Pro 2200g - Reflex Nutrition - vanilka SkladomVanilka 45,95 €
Instant Whey Pro 2200g - Reflex Nutrition - jahoda-malina SkladomJahoda-Malina 45,95 €
Instant Whey Pro 2200g - Reflex Nutrition - mata Dostupnosť 1-5 dníMäta 45,95 €
Zrušiť výber

Reflex Nutrition Instant Whey Pro:

Instant Whey™ PRO je top produkt v tejto kategórií pre rok 2014. Má navýšený obsah probiotických kultúr, a to o neuveriteľných 1000 % a navýšenia obsahu enzýmov o 25 %! A to všetko vo veľmi chutných príchutiach.

Hlavné výhody Instant Whey™ PRO Refex Nutrition:

 • Neuveriteľné 2 miliardy probiotických kultúr v 100g (Bacillus Coagulans, Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus Rhamnosus)
 • Okrem toho 200 mg tráviacich enzýmov v 100g (Amyláza, Proteáza, Celuláza, Laktáza, Lipáza)
 • 80g bielkovín v 100 g (nedenaturovaný natívny srvátkový izolát, CFM srvátkový izolát, ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát
 • Obsahuje Muscle Dreve™ peptidicky viazaný glutamín, hydrolyzovaný srvátkový proteín (stupeň hydrolýzy 30%) a L-glutamín
 • Testovaný obsah bielkovín pri každej šarži produktu

Nová technológia pre revolučnú zmenu proteínov

Táto priekopnícka technológia je významnou zmenu vo svete proteínových doplnkov výživy.
„The king of the wheyTM“ je vo svojej najnovšej verzii určený pre každého jedného z vás. Je určený pre toho, kto hľadá len najkvalitnejší zdroj bielkovín. Pretože hlavnou a najvýznamnejšou zložkou je extra kvalitný natívny srvátkový izolát. Ten je vyrábaný priamou cestou z čerstvého kravského mlieka. Teploty pri jeho výrobe neprekročia 10 °C. Vďaka tomuto technologickému procesu sa významne odlišuje od štandardne ponúkaných “Whey proteínov”. Tie sú naopak vyrábané z tepelne upravenej srvátky, vedľajšieho výrobku vzniknutého pri produkcii syrov (použitím kyselín a syridiel).

Môžeme teda povedať, že Instant Whey Native je absolútne čerstvá, nenarušená mliečna bielkovina “v prášku”. Mlieko na jeho výrobu dodáva moderná mliekareň, ktorá pracuje v súlade so zdravým životným prostredím.

Čerstvé mlieko je okamžite filtrované cez špeciálne membrány za veľmi nízkych teplôt. Tým je zaručená vysoká biologická aktivita výsledného proteínu, ktorý vo svojej natívnej forme obsahuje jedinečné peptidové frakcie.

Instant Whey ™ PRO od firmy Reflex ponúka unikátnu výkonnostné benefity, ktoré sú na súčasnom trhu neporaziteľné.

Vďaka prvotriednej kvalite a preverenej takmer dvadsaťročnej tradícií je Instant Whey jedným z najpredávanejších a najrešpektovanejších proteínových prípravkov vo Veľkej Británii, Francúzsku a mnohých ďalších krajinách. Je to jediný proteínový produkt, ktorý je nezávisle testovaný v každej šarži, každý mesiac. Pri tejto kontrole je prísne kontrolované zloženie výrobku a minimálny obsah proteínu 80%. Tento štandard je ťažké prekonať! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Naviac je testovaný na neprítomnosť dopingových látok podľa noriem kvality ISO17025. Najdôležitejšími benefitmi tohto produktu sú rýchla a bezproblémová stráviteľnosť a využiteľnosť.

Instant Whey ™ PRO predstavuje komplexnú formulu obsahujúcu jedinečnú zmes výberových, nativných proteínových frakcií, aditívum glutamínových peptidov, voľného l-glutamínu, komplex dôležitých enzýmov DigeZyme a nenahraditeľné priateľské Biokultury.

Pretože je Instant Whey ™ PRO jednoznačne zameraný na kvalitu, využiteľnosť a vstrebateľnosť, je minimalizovaný obsah sladidiel a príchutí na absolútne najnižšie možné minimum. Instant Whey neobsahuje žiadne neplnohodnotné zdroje bielkovín ako je kolagén, či sójová bielkovina.

Ďalej obsahuje exkluzívny komplex Muscle Drive Peptid. Tento komplex je kombinácia dvoch účinných zložiek:

 • Peptide Bonded Glutamín
 • L-Glutamín – voľná forma
 • DigeZyme – exkluzívna kombinácia najdôležitejších enzýmov

Ďalším veľkým rozdielom medzi Instant Whey ™ PRO a ostatnými štandardnými “whey proteínmi” s obsahom “surové” srvátkové bielkoviny, je obsah špeciálnych tráviacich enzýmov DigeZyme, ktoré sú dôležité nielen k tráveniu jednotlivých živín a odstráneniu všetkých balastných látok vrátane laktózy a ďalších, ale aj k optimálnemu fungovaniu organizmu.

Komplex enzýmov DigeZyme

 1. Trávení bielkovín: Proteáza I, Proteáza II, Proteázy III, Proteázy IV
 2. Trávení balastných látok: Amyláza, Lipáza, Laktáza, Celluláza

Instant Whey ™ PRO obsahuje kombináciu 4 typov priateľských kultúr v optimalizovanom pomere a celkovom zastúpenie 2 miliardy!

Zastúpené probiotické kultúry (probiotická zmes):

 • Lactobacillus acidophilus 25%
 • Bifidobacterium bifidum 25%
 • Bacillus coagulans 25%
 • Lactobacillus rhamnosus 25%

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyšší rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotná nezávadnosť.

Instant Whey ™ PRO – užívanie

Či už ste v ktorejkoľvek fáze ročného cyklu, Instant Whey ™ PRO poskytuje perfektné zdroj aminokyselín vo forme “čerstvej bielkoviny v prášku”. Môžete ho konzumovať pred alebo po fyzickej námahe alebo kedykoľvek v priebehu dňa. Konzumujete veľmi chutný, nedotknutý zdroj čistej bielkoviny!

Doporučené dávkovanie :
rozmiešajte 25g (cca 3 zarovnané 25ml odmerky) s 150ml vody alebo mlieka v šejkri alebo v mixére. Konzumujte 2-3 dávky deene.
Produkt konzumujte ihneď po namiešaní, nenechávajte stáť dlhšiu dobu v teple.
– odmerka je súčasťou balenia, vplyvom transportu môže klesnúť na dno dózy.
Upozornenie: nevhodné pre deti a mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Skladujte v suchu, chlade a mimo dosahu detí. Po otvorení pevno uzatvorte a spotrebujte do 3 mesiacov.
Alergény: môže obsahovať stopy vajec a lepku.

 

 

Počet dávok v balení: 176 x 25g100g25g (1 dávka)*
Energetická hodnota1647 kj / 389 kcal412 kj / 97 kcal
Tuky4,5 g1,1 g
  Z toho nasýtené mastné kyseliny1,4 g0,4 g
  Z toho polynenasýtené mastné kyseliny1,5 g0,4 g
  Z toho mononenasýtené mastné kyseliny1,3 g0,3 g
Sacharidy6,4 g1,6 g
  Z toho cukry3,9 g1 g
Vláknina1,5 g0,4 g
Bielkoviny80 g20 g
Sol0,45 g0,11 g
Enzymy Digezyme®200mg50mg
Bacillus coagulans50 x 10spór125 x 10spór
Bifidobacterium bifidum50 x 10KTJ**125 x 10KTJ**
Lactobacilus acidophilus50 x 10KTJ**125 x 10KTJ**
Lactobacilus rhamnosus50 x 10KTJ**125 x 10KTJ**

*1 dávka odpovídá 25 g. Balení obsahuje 176 dávek.
**KTJ – kolonii tvoriaca jednotka v okamihu výroby.

 

 

 

Zloženie:

Instant Whey PRO zmes (nedenaturovaný natívny srvátkový izolát, nedenaturovaný CFM srvátkový izolát, nedenaturovaný ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát), Muscle DreveTM ( peptidický viazaný glutamín (derivát z pšeničného proteínu), hydrolyzovaný srvátkový proteín (stupeň hydrolýzy 30%), l-glutamín), aróma (nedenaturovaný mliečny proteín, karboxymthylcelulóza, chlorid draselný), prírodné farbivo (kakaový prášok so zníženým obsahom tuku (len príchuť čokoláda a varianty bonoffree), betaním (len príchuť jahoda a malina) beta karotén (len príchuť banán, banaffee, ananas a vanilka), umelé sladidla – acesulfam – K, sukralóza, komplex enzýmov Dygezyme, emulgátor (sójový lecitín), probiotický komplex (Lactospore (Bacillus Coagulans), Bifidobacterium Bifidum, Lactobacilus Acidophilus, Lactobacilus Rhamnosus).

Hmotnosť2200 g
Balenie

2200 g

Výrobca

Reflex Nutrition

5 hodnotenia produktu

 1. (overený zákazník)

  Odkedy som začal užívat tento protein už ini nechcem pokial nebude daky lepší na trhu 😀

 2. (overený zákazník)

  som snim velmi spokojny

 3. (overený zákazník)

  Jednoznacne naj protein na trhu :) Vysoka kvalita, super chut a rozpustnost. Ja mam problem s chutou proteinov, z niektorich ma dokonca napina ale toto je ako rozpravka naj protein proste a to som mal vela znaciek ale toto je topka.

 4. (overený zákazník)

  Reflex Nutrition sú králi, čo sa týka kvality srvátky. Instant whey obsahuje všetko, čo by mal kvalitný proteín obsahovať, aby bolo jeho využitie telom na najvyššej úrovni. Zabezpečujú to tráviace enzými, probiotické kultúry. Veľmi vhodný aj v prípade profesionálnych športovcov, keďže každá šarža je testovaná na zakázané látky. Na Reflex nedám dopustiť aj keď je cena vyššia ako u iných značiek. Vyššia cena v tomto prípade ide ruka v ruke s kvalitou. Určite doporučujem :)

 5. (overený zákazník)

  Super rozpustnosť, chuť jemná decentná , bez peny , ľahko stráviteľné , vrelo odporúčam

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.