glucose_life_250ml_bestbody.sk

Glucose After Alcohol 250 ml

2,40 €

Glucose After Alcohol je revolučným a jediným nápojom na trhu, ktorý napomáha odbúraniu nepríjemného pocitu po požití alkoholu. Prichádza v dvoch variantoch a to Life a No limit, ktorý je obohatený o guaranu, taurín a kofeín.

Glucose After Alcohol 250 ml - life Dostupné na požiadavkuLife 2,40 € Napíšte nám
Glucose After Alcohol 250 ml - no-limit Dostupné na požiadavkuNo Limit 2,40 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Glucose After Alcohol je novinka na trhu ktorá prináša skvelé osvieženie a “odľahčenie” po použití alkoholu. Na výber máme z dvoch variant Glucose Life  a Glucose Life No Limit, ktorá je s príchuťou guarany.

Glucose Life After Alcohol je jediný protiliek na svete brániaci nepríjemné a škodlivé nepohodlie na druhý deň po konzumácii alkoholu. Účinne vás zbaví viditeľných známok únavy. Glucose No Limit bola obohatená o kofeín, guarana a taurín, ktoré v porovnaní s Glucose Life After Alcohol, poskytuje ďalšiu dávku čistej energie pri konzumácii alkoholu.

 

Odporúčané po konzumácií alkoholu.

Glucose No Limit:

glukóza, maltodextrín, Vitamín C (kyselina askorbová), Vitamín B3 (niacín), Vitamín B5 (kyselina pantoténová), Vitamín B6 (pyridoxín), Vitamín B7 (biotín), Vitamín B9 (kyselina listová) Vitamín B12 (kobalamín), magnézium, zinok, sodík, kyselina fumarová, kyselina jantárová, kyselina asparágová, L-cysteín, L-glutamín, inositol, glutatión, ženšen, Glucuronolactone, Guarana, taurín, kofeín

Glucose Life:

glukóza, maltodextrín, Vitamín C (kyselina askorbová), Vitamín B3 (niacín), Vitamín B5 (kyselina pantoténová), Vitamín B6 (pyridoxín), Vitamín B7 (biotín), Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín B12 (kobalamín), magnézium, zinok, sodík, kyselina fumarová, kyselina jantárová, kyselina asparágová, L-cysteín, L-glutamín, inositol, glutatión, ženšen

Výrobca

Glucose

Objem

250 ml

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.