Puori B12 – vegánsky booster s vitamínom B12 – 20ks

24,90 € 20,00 €

Ľahko vstrebateľná forma vitamínu B12 v kombinácii s ručne vybranými nordickými čučoriedkami.

Skladom už iba 1

MNOŽSTVO

Prečo vznikol produkt B12 od Puori?

Vitamín B12  býva štandardne vo forme tabletiek alebo kapsúl. Chceli sme dosiahnuť jednoduchší a efektívnejší spôsob, ktorým môžete doplniť vitamín B12 napríklad pridaní do niektorého z jedál. Práve preto je zmixovaný s nordickými čučoriedkami pre lepšiu chuť a farbu. Okrem toho je balený s prírodnými flavonoidmy.

Prečo by ste mali užívať Puori B12?

Tento vitamín je veľmi ťažké získať do tela pri prevažne rastlinnom spôsobe stravovania. Nakoľko má niekoľko extrémne dôležitých funkcií v ľudskom tele, ale je hlavne zastúpený v živočíšnej forme stravy. Avšak nachádza sa v niektorých hubách, len je pre bežného človeka ťažké zjesť také množstvo, aby získal potrebné hodnoty vitamínu B12.

Aké výhody má užívanie Puori B12?

  • Vitamín B12, tiež volaný Cobalamin, je esenciálny vitamín a hrá dôležitú rolu v schopnosti tela tvoriť energiu. Jeho deficit práve preto vedie k únave a vyčerpaniu
  • Prispieva k správnemu deleniu buniek v tele a k vytváraniu červených krviniek
  • Podporuje metabolizmus a konverziu homocysteinu

Zdroje v produkte Puori B12?

Nordické čučoriedky z lesov na severe Európy, ručne zbierané a balené, plné dôležitých antioxidantov dodávajú produktu farbu a sviežu chuť.

Methylcobalamín, ktorý je aktívnou formou vitamínu B12, a tiež formou, ktorú vie ľudské telo korektne absorvovať a je dôležitá pre procesy v tele.

Maximálna transparentnosť s Clean Label Project

Snažíme sa vyrábať najčistejšie výrobky a testovať všetky šarže produktov. Výsledky testov je možné prezerať na Clean Labels pomocou príslušného čísla šarže.

V balení je 20 vrecúšok.

V balení je 20 vrecúšok, ktoré vydržia na 10 týždňov užívania. (Užíva sa dvakrát za týždeň)

B12-EU-Back

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.