Protein Delite 1000g

Protein Delite 1000g – Scitec Nutrition

5.00 z 5
1 Hodnotenie

31,93 € 23,20 €

Protein Delite je chutný nápoj s vysokým obsahom kvalitných proteínov, ktorý podporuje rast a zachovanie svalovej hmoty a udržanie zdravých kostí.

Protein Delite 1000g - Scitec Nutrition - alpska-mliecna-cokolada-s-kuskami-cokolady Dostupnosť 1-5 dníAlpská mliečna čokoláda s kúskami čokolády 31,93 € 23,20 €
Protein Delite 1000g - Scitec Nutrition - kokos-mandla-s-kuskami-kokosu Dostupnosť 1-5 dníKokos-Mandľa s kúskami kokosu 31,93 € 23,20 €
Protein Delite 1000g - Scitec Nutrition - jahoda-biela-cokolada-s-kuskami-jahody Dostupnosť 1-5 dníJahoda-Biela čokoláda s kúskami jahody 31,93 € 23,20 €
Protein Delite 1000g - Scitec Nutrition - cokolada-kokos-s-kuskami-cokolady-a-kokosu Dostupné na požiadavkuČokoláda-Kokos s kúskami čokolády a kokosu 31,93 € 23,20 € Napíšte nám
Protein Delite 1000g - Scitec Nutrition - ananas-vanilka-s-kuskami-ananasu Dostupné na požiadavkuAnanás-Vanilka s kúskami ananásu 31,93 € 23,20 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Protein Delite – Scitec Nutrition

Protein Delite od firmy Scitec Nutrition patrí určite medzi chuťovo najlepšie proteíny. Vyznačuje sa vysokým podielom kvalitných bielkovín a na výber máte z viacerých výborných príchutiach.

Všetky príchute proteínu Delite obsahujú sušené kúsky ovocia, alebo čokolády. Bielkoviny produktu PROTEIN DELITE pomáhajú k rastu svalov, k jej zachovaniu a udržiavaniu zdravých kostí.

Obsahuje mliečne bielkoviny, ktoré sa radia ku komplexným bielkovinám, pretože zabezpečujú pre ľudský organizmus všetky druhy aminokyselín, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie tela.

Protein Delite obsahuje mliečne bielkoviny, ktoré sú komplexnými bielkovinami, pretože zabezpečujú pre organizmus všetky nevyhnutné typy aminokyselín. 9 aminokyselín si telo nedokáže vytvoriť a musí ich prijať jedine v strave. Ide o aminokyseliny: Histidín, Izoleucín, Leucín, Lyzín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Valín.

Výhody

  • výborná chuť,
  • napomáha rastu svalov,
  • obsahuje aminokyseliny taurín a L-glutamín.

Využiteľnosť bielkovín v strave sa určuje podľa toho, koľko sa vstrebe a uloží dusíka v tele z danej bielkoviny. Podľa toho ako je schopná nahradiť denný úbytok dusíka. Netto využitie bielkovín (NPU- Net Protein Utilisation) nám určuje v percentuálnom vyjadrení množstvo prijatého dusíka, ktorá nám naďalej ostane v tele. Biologická hodnota (BV – Biological Value) porovnáva pomer vstrebaného množstva dusíka a dusíka, ktoré sa zadrží v tele.
Biologická hodnota závisí od NPU a od toho ako rýchlo ho telo strávi.

Srvátková bielkovina je charakteristický tým, že sa veľmi dobre vstrebáva a tiež tým, že má dobré aminokyselinové zastúpenie. Kvôli tomu má aj výbornú biologickú hodnotu, ktorá je podobná ako napríklad pri mäse, rybách, mlieku či sóji.

Protein Delite obsahuje aj ďalšie aminokyseliny ako taurín a l-glutamín. L-Glutamín je najviac zastúpená aminokyselina v ľudskej krvi.

 

Informácia pre alergikov

Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov!

Balenie 1000 g = 33 dávok

Príchute

mliečna čokoláda, čokoláda-kokos, mandľa-kokos, ananás-vanilka, jahoda-biela čokoláda

 

Odporúčane dávkovanie:

Rozmiešajte dávku v 200-300 ml nízkotučného mlieka alebo vody. Užívajte 1-2 dávky denne, po tréningu a ako večerné jedlo.

Veľkosť jednej dávky: (príchuť alpská čokoláda)1 odmerka (30 g)% DV
Počet dávok v balení: (1 000 g)33
Počet dávok v balení: (4 000 g)133
Hodnoty jednej dávky
Kalórie122 kcal*
Kalórie z tuku6 kcal*
Tuk celkom2,5 g*
Cholesterol25 mg*
Sacharidy celkom6 g*
Cukry3 g*
Vláknina1,5 g*
Bielkoviny19 g*
Draslík37,5 mg2 %
Sodík165 mg*
Amino zmes (dextróza, L-glutamín, Taurín)485 mg*

 

Zloženie:

ProDelite bielkovinová matrix (srvátkový koncentrát, kazeiná vápenatý, mliečny koncentrát), maltodextrín, guarová guma, xantanová guma,sladidlo aspartam.

Upozornenie:

Informácie pre alergikov: Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva mlieko, sója, vaječné bielka, lepok a arašidy.

 

Hmotnosť1000 g
Balenie

1000 g

Výrobca

Scitec Nutrition

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    velmi chutny protein, s kuskami ovocia, vyuzivam ho hlavne do vlociek a sem tam do pudingu

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.