Beta Ecdysterone 90 kaps - VemoHerb

Beta Ecdysterone 90 kaps – VemoHerb

4.50 z 5
2 Hodnotenie

23,95 € 23,30 €

VemoHerb Ecdysteron obsahuje extrakt čistého Beta-Ecdysteronu, ktorý podporuje nárast vytrvalosti, stimuluje tvorbu bielkoviny a výstavbu svalovej hmoty.

Skladom

MNOŽSTVO

VemoHerb ECDYSTERONE

Potravina určená pre zvláštnu výživu, určená pre športovcov.
Je vhodný pre nárast sily a svalovej hmoty. Ochraňuje pred pretrénovaním a urýchľuje regeneráciu.

Beta-Ecdysteron

VemoHerb Ecdysterone obsahuje 95% extrakt čistého Beta-Ecdysteronu, ktorý je izolovaný z rastliny Leuzeae Carthamoides. Beta-Ecdysteron stimuluje tvorbu bielkoviny a výstavbu svalovej hmoty, dávka 5-10mg na 1kg telesnej hmoty denne je optimálna pre stimuláciu protosyntézy (tvorba svalových bielkovín). Ďalším účinkom fytoecdysteroidov je zvýšená tvorba vysoko energetických štruktúr (ATP, kreatinfosfát), nukleónových kyselín a navýšenie zásob glykogénu. Výsledkom je podľa zamerania, nárast objemu kostrového svalstva, alebo nárast vytrvalosti a dynamického výkonu. Užívanie VemoHerb Ecdysterone, nemá žiadne vedľajšie účinky ani pri dlhodobom užívaní. Napriek tomu je za optimálne považovaná 4-týždenná kúra a následná 2-týždenná prestávka.

Profesionálny šport a tréning

Veľký počet štúdií potvrdzuje anabolickú aktivitu Beta-Ecdysteronov a zároveň ich bezpečnosť v kombinácii s tvrdým tréningom, či fyzickým výkonom. Beta-Ecdysteron, taktiež pozitívne ovplyvňuje výkyvy nálad v priebehu náročných výkonov. V profesionálnom a vrcholovom športe ich používajú k dosiahnutiu psychickej a fyzickej stability a k urýchleniu regenerácie po zranení a to bez akýchkoľvek vedľajších účinkov na kardiovaskulárny a imunitný systém.
V bývalom Sovietskom zväze, v 80. rokoch prebiehali pokusy s využitím Beta-Ecdysteronom, ako anabolickým prostriedkom pre športovcov. Výsledky testov boli prekvapujúce: u atlétov došlo v krátkej dobe k nárastu svalovej hmoty a výraznému zvýšeniu výkonu. Následne od roku 1986 sa Beta-Ecdysteron stal pravidelnou súčasťou diéty ruských olympionikov. Po 3-5 dňoch sa u atlétov dostavoval pocit dobrej fyzickej kondície a v nasledujúcich mesiacoch došlo k 6-10% nárastu svalovej hmoty. Vzpierači , okrem nárastu sily a svalovej hmoty, po tréningoch cítili aj menšiu bolesť vo svaloch a väzivovom aparáte.

Základná dávka je 2-4 kapsule denne v troch dávkach po 1-2 kapsule . Zapiť vodou.

1 kapsula obsahuje:
Energetická hodnota 50kJ/12 kcal
Beta-Ecdysteron 245 mgc

Beta-Ecdysterón, extrahovaný z Leuzea Carthamoides, želatinová kapsula steran horečnatý (látka proti zapekaniu), maltodextrín

Balenie

90 kaps

Výrobca

VemoHerb

2 hodnotenie produktu

  1. (overený zákazník)

    Beta ecdysteron je špičkovým doplnkom na budovanie svalovej hmoty za fantastickú cenu!

  2. (overený zákazník)

    Super anabolická aktivita a taktiež som pociťoval po tréningu menšiu bolesť vo svaloch. Je za super cenu a pomáha k výraznému zvýšeniu vášho výkonu.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.