Beta Ecdysterone 90 kaps

Beta Ecdysterone 90 kaps – VemoHerb

4.00 z 5
1 Hodnotenie

28,20 €

VemoHerb Ecdysteron obsahuje extrakt čistého Beta-Ecdysteronu, ktorý podporuje nárast vytrvalosti, stimuluje tvorbu bielkoviny a výstavbu svalovej hmoty.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

VemoHerb ECDYSTERONE

Potravina určená pre zvláštnu výživu, určená pre športovcov.
Je vhodný pre nárast sily a svalovej hmoty. Ochraňuje pred pretrénovaním a urýchľuje regeneráciu.

Beta-Ecdysteron

VemoHerb Ecdysterone obsahuje 95% extrakt čistého Beta-Ecdysteronu, ktorý je izolovaný z rastliny Leuzeae Carthamoides. Beta-Ecdysteron stimuluje tvorbu bielkoviny a výstavbu svalovej hmoty, dávka 5-10mg na 1kg telesnej hmoty denne je optimálna pre stimuláciu protosyntézy (tvorba svalových bielkovín). Ďalším účinkom fytoecdysteroidov je zvýšená tvorba vysoko energetických štruktúr (ATP, kreatinfosfát), nukleónových kyselín a navýšenie zásob glykogénu. Výsledkom je podľa zamerania, nárast objemu kostrového svalstva, alebo nárast vytrvalosti a dynamického výkonu. Užívanie VemoHerb Ecdysterone, nemá žiadne vedľajšie účinky ani pri dlhodobom užívaní. Napriek tomu je za optimálne považovaná 4-týždenná kúra a následná 2-týždenná prestávka.

Profesionálny šport a tréning

Veľký počet štúdií potvrdzuje anabolickú aktivitu Beta-Ecdysteronov a zároveň ich bezpečnosť v kombinácii s tvrdým tréningom, či fyzickým výkonom. Beta-Ecdysteron, taktiež pozitívne ovplyvňuje výkyvy nálad v priebehu náročných výkonov. V profesionálnom a vrcholovom športe ich používajú k dosiahnutiu psychickej a fyzickej stability a k urýchleniu regenerácie po zranení a to bez akýchkoľvek vedľajších účinkov na kardiovaskulárny a imunitný systém.
V bývalom Sovietskom zväze, v 80. rokoch prebiehali pokusy s využitím Beta-Ecdysteronom, ako anabolickým prostriedkom pre športovcov. Výsledky testov boli prekvapujúce: u atlétov došlo v krátkej dobe k nárastu svalovej hmoty a výraznému zvýšeniu výkonu. Následne od roku 1986 sa Beta-Ecdysteron stal pravidelnou súčasťou diéty ruských olympionikov. Po 3-5 dňoch sa u atlétov dostavoval pocit dobrej fyzickej kondície a v nasledujúcich mesiacoch došlo k 6-10% nárastu svalovej hmoty. Vzpierači , okrem nárastu sily a svalovej hmoty, po tréningoch cítili aj menšiu bolesť vo svaloch a väzivovom aparáte.

Základná dávka je 2-4 kapsule denne v troch dávkach po 1-2 kapsule . Zapiť vodou.

1 kapsula obsahuje:
Energetická hodnota 50kJ/12 kcal
Beta-Ecdysteron 245 mgc

Beta-Ecdysterón, extrahovaný z Leuzea Carthamoides, želatinová kapsula steran horečnatý (látka proti zapekaniu), maltodextrín

Balenie

90 kaps

Výrobca

VemoHerb

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    Beta ecdysteron je špičkovým doplnkom na budovanie svalovej hmoty za fantastickú cenu!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.