NO2 Extreme 180 kps

NO2 Extreme 180 kps – MyProtein

22,00 €

Endotelové bunky sa nachádzajú na vnútornom povrchu ciev a sú zodpovedné za reakcie, ktoré produkujú oxid dusnatý z L-arginínu, zvýšuje prietok krvi.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Čo je to NO2 Extreme?
Endotelové bunky sa nachádzajú na vnútornom povrchu ciev a sú zodpovedné za reakcie, ktoré produkujú oxid dusnatý z L-arginínu. Akonáhle sa vyrába oxid dusnatý môže difundovať do neďalekého hladkého svalstva ciev, kde podporuje relaxáciu a následne vazodilatáciu. To umožňuje zvýšenie prietoku krvi, čo môže byť prospešné pri intenzívnom tréningu, pretože vaše krv prenáša kyslík a živiny.
L-arginín sa nevyrába endogénne, a preto musí byť konzumovaný prostredníctvom stravy. NO2 Extreme kombinuje arginín-alfa-ketoglutarát (AAKG), s Arginín Ethyl-Ester HCL (AEE), spolu s alfa-ketoglutarát (OAKG). Tento produkt obsahuje tiež niacín.

Výhody NO2 Extreme
NO2 Extrem poskytuje vynikajúci zdroj L-arginínu a je vhodné dávkovať ho do kapsúl pre ľahké použitie. Navyše, jeschopný vďaka tomuto poskytnúť až 4.5mg niacínu denne, ktorý prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
Pre koho je NO2 Extreme vhodný?
NO2 Extreme sa odporúča každému, kto hľadá, maximálnu stimuláciu pri svojom tréningu, a najmä pre tých, ktorí sa venujú vysoko intenzívnym silovým cvičeniam. Tento produkt môže byť tiež vhodné, pre tých ktorí chcú zvýšiť svoj príjem L-arginínu.
Výhody
 Skvelá zdroj Arginínu
 obsahuje AAKG, AEE, OAKG
 vysoký obsah niacínu

Balenie

180 kaps

Výrobca

MyProtein

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.