Coconpure 460 ml

Coconpure 460 ml – MyProtein

14,75 €

Coconpure 100%, panenský kokosový olej, obsahuje mastné kyseliny , ktoré majú antivírusové a protiplesňové schopnosti, podporuje imunitný systém.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Coconpure je 100%, panenský kokosový olej, ktorý sa považuje za jeden z najzdravších olejov, ktorý existuje a to vďaka jedinečným saturovaným tukom, ktoré sú obohatené o kyselinu laurovú a stredne nasýtené triglyceridy. Kokosový olej je tepelne stabilizovaný , takže ho možno používať ako priamu náhradu za iné oleje pri pečení, pražení. Taktiež môže byť použitý ako prísada do športových nápojov alebo ako náhrada masla. Kokosový olej neobsahuje cholesterol a žiadne trans tuky. Je výborým zdrojom triglyceridov so stredne dlhým reťazcom (MCT), ktoré pečeň mení na energiu, rovnako ako sacharidy. MCT taktiež podporuje zdravý chod metabolizmu. Kyselina laurová má antivírusové a protiplesňové účinky a podporuje zdravie imunitného systému.
Kokosový olej je vysoko koncentrovaný kyselinou laurovou , a so stredne dlhým reťazcom mastné kyseliny , ktorý vyzerá , že má antivírusové a protiplesňové schopnosti , a tak isto podporuje funkcie imunitného systému . Kyselina laurová je reálne prítomná v materskom mlieku a je používaná u detí , aby boli chránené pred infekciou . Výskumy tiež ukázali , že kokosový olej môže napomáhať predchádzaniu ochorenie srdca , mŕtvica , a kôrnateniu tepien.
Kokosové orechy, ktoré sú používané v MP Max Coconpure sú 100 % sú organické a boli nazbierané zo špeciálne chovaných paliem na bohatú kontinentu Ázie . Náš organický kokosový olej neobsahuje žiadne geneticky modifikované zložky a nebol hydrogenovaný , bielený , rafinovaný alebo zbavený zápachu.
Výhody
• výborný na varenie , pečenie i do studenej kuchyne
• neoxiduje a je stabilný aj pri vyšších teplotách
• jedlám dodá lahodnú chuť a závan exotiky
• ideálne sa stará o pleť , telo a vlasy
• výborný na masírovanie
• intenzívna hydratácia , ochrana a prirodzená regenerácia
• vhodný aj pre precitlivelú a alergicky reagujúcu pokožku

Balenie

460 ml

Výrobca

MyProtein

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.