Advantage D-Ribose 300 g – Myotec

17,50 € 15,99 €

Ribózu možno užívať spolu s kreatínom, kedy tvorí veľmi zaujímavý synergický mix pre výkonnosť a vytrvalosť, alebo ju možno odporučiť ako alternatívu kreatínu.

Skladom

MNOŽSTVO

D-ribose

D-ribóza je jednoduchý 5-uhlíkatý sacharid, ktorý je využívaný ako palivo, a ktorý slúži ako stavebná jednotka ATP a RNA. Vlastnosti ribózy tak veľmi úzko súvisia s tvorbou energie a proteínovou syntézou. Ribózu možno užívať spolu s kreatínom, kedy tvorí veľmi zaujímavý synergický mix pre výkonnosť a vytrvalosť, alebo ju možno odporučiť ako alternatívu kreatínu. Viac sa o vlastnostiach ribózy dočítate tu.

Produkt je vhodný pre všetkých so zameraním na : 

  • vhodné pre vegánov
  • výkonnosť a vytrvalosť
  • budovanie svalovej hmoty

 

MyoTec Advantage Line

Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním za čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššej ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislou značkou MyoTec.

logo Myotec white - bestbody.sk

Hlavnou filozofiou značky MyoTec je ponúkať športovú výživu v serióznej kvalite a to bez umelých sladidiel a s minimom balastných zložiek. Tovar je vyvíjaný a balený exkluzívne na renomovaných výrobných linkách v Nemecku a Rakúsku v súlade s najvyššími normami kvality ISO a HACCP. Rad výberových surovín MyoTec Advantage Line je balená na výrobných linkách v Českej republike. Všetky produkty sú GMO free, rBGH / rBST free, s nulovým obsahom umelých sladidiel a minimalizovaným obsahom balastných aditív.

Balenie: 300 g

Zmiešajte 5 g s vodou. Berte 1 dávku denne.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Vhodné pre vegánov. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu slnečného žiarenia a detí, v tesne uzavretom obale. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov.

D-ribóza prášok.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.