Combat 1800g - MusclePharm

Combat 1800g – MusclePharm

44,37 €

Combat Powder je kvalitné zloženie troch typov srvátkovej bielkoviny a kazeínu s  BCAA, enzýmami a glutamínom. Podporuje tvorbu svalov a regeneráciu buniek.

Combat 1800g - MusclePharm - mliecna-cokolada Dostupnosť 1-5 dníMliečna čokoláda 44,37 €
Combat 1800g - MusclePharm - vanilka Dostupnosť 1-5 dníVanilka 44,37 €
Combat 1800g - MusclePharm - cookies-and-cream Dostupnosť 1-5 dníCookies and cream 44,37 €
Combat 1800g - MusclePharm - jahoda Dostupnosť 1-5 dníJahoda 44,37 €
Combat 1800g - MusclePharm - banan Dostupné na požiadavkuBanán 44,37 € Napíšte nám
Combat 1800g - MusclePharm - cokolada-arasidove-maslo Dostupné na požiadavkuČokoláda-arašídové maslo 44,37 € Napíšte nám
Zrušiť výber

Viaczložkový proteín až s 8-hodinovou vstrebateľnosťou, nabitý 25 g bielkovín, trváviacimi enzýmami a veľkou dávkou aminokyselín, a to vďaka obsahu rýchlo, stredne a pomaly vstrebateľných bielkovín. Navyše, obsahuje tráviace enzýmy pre zlepšené trávenie bielkovín a ich využitie. Ak chcete maximalizovať rast svalov a zabezpečiť riadne využitie bielkovín, Combat je tá správna voľba. Obsahuje zmes bielkovín, ktoré majú rôzny interval uvolňovania, BCAA a glutamín na zintenzívnenie regenerácie, a tiež retencie dusíka, ako aj tráviacu zmes, ktorá zabezpečuje skutočné využitie živín. Navyše je ľahko rozpustný a chutí skvele. Obsahuje srvátkový proteínový izolát, čiastočne hydrolyzovaný srvátkový proteín, micelárny kazeín, srvtkový proteínový koncentrát, vaječný bielok a zmes tráviacich enzýmov.

Jedna dávka tohto unikátneho proteínu obsahuje až 25g proteínovej zmesi najvyššej kvality. Jednotlivé zložky sú zastúpené v precízne zostavenej kombinácii, ktorá poskytuje všetky aminokyseliny, nevyhnutné pre optimálny rast a regeneráciu, a naviac aj veľké množstvo BCAA a glutamínu. Rozdielny čas trávenia a absorpcie piatich obsiahnutých proteínových komponentov zaručuje nepretržité osemhodinové zásobovanie organizmu živinami. Combat Powder – to je absolútne dokonalá kombinácia tých najlepších dostupných zdrojov bielkovín, stabilný prísun živín pre budovanie svalovej hmoty a zvýšenie sily po dobu plných 8 hodín.

Účinné zložky

Srvátkový proteínový izolát (WPI) predstavuje najhodnotnejší zdroj bielkovín, ktorý sa rýchlo trávi a vstrebáva. Čiastočne hydrolyzovaný srvátkový proteín je členený na peptidy, ktoré sa trávia bleskovou rýchlosťou, a svaly sú tak rýchlejšie nasýtené aminokyselinami.
 Srvátkový proteínový koncentrát (WPC) je zdroj bielkovín najbližší jedlu s množstvom frakcií. Vaječný albumín, vysoko biologicky hodnotný zdroj proteínov, s vysokým obsahom BCAA a arginínu, čo zásadne ovplyvňuje hladiny hormónov v organizme. Zložka tráviaceho enzýmu zabezpečuje dokonalé trávenie a vstrebávanie bielkovín. Pridané BCAA a glutamín zabezpečujú regeneráciu a budovanie čistého svalového tkaniva. Dávka leucínu výrazne podporuje syntézu bielkovín a rast svalovej hmoty. L-glutamín napomáha regenerácii tkaniva a významne ovplyvňuje správnu činnosť imunitného systému, najmä v období zvýšenej telesnej a duševnej záťaži.

Čiastočne hydrolyzovaný srvátkový proteín je bielkovina, ktorá je rozštiepená na rýchlo vstrebateľné peptidy; vzniká tak najrýchlejšie vstrebateľná forma srvátkového proteínu zaručujúce okamžitý prísun aminokyselín k budovaniu svalovej hmoty.

Micelárny kazeín, kazeínové micely majú nenahraditeľné antikatabolické vlastnosti, vďaka veľmi pomalé dobe trávenia môžu dodávať aminokyseliny po dobu niekoľkých hodín, a chrániť tým svalovú tkanivo pred rozpadom.

Vaječný bielok sa vyznačuje vysokou biologickou dostupnosťou, vysokým obsahom BCAA a arginínu, významnou mierou tiež prispieva k produkcii hormónov a budovanie svalovej hmoty.

Zmes tráviacich enzýmov, ktoré rozkladajú potravu v tráviacom trakte, aby sa živiny mohli absorbovať do krvného obehu. Combat dodá v 1 dávke zmes 60 mg tráviacich enzýmov k efektívnej podpore trávenia a vstrebávania obsiahnutých bielkovín; telo nedokáže absorbovať zložky, ktoré v trakte zostanú nerozložené, preto pridanej enzýmy tak zaručujú maximálne využitie všetkých proteínových komponentov výrobku.

Extra dávka glutamínu a BCAA navyše, ako L-leucín, L-izoleucín, L-valín, sú zásadné aminokyseliny pre udržiavanie, obnovu a budovanie svalového tkaniva, stimulujú syntézu bielkovín, a tým pádom svalový rast. Vďaka svojej schopnosti potláčať kortizol dokážu BCAA rovnako spomaľovať katabolické reakcie. L- glutamín je aminokyselina, ktorá posilňuje imunitný systém a napomáha k regenerácii.

výhody:

  • kvalitný viaczložkový proteín
  • zásobuje svaly bielkovinami až 8 hodín
  • obsahuje až 25 g bielkovín v dávke
  • obsahuje proteíny s postupným uvolňovaním
  • obsahuje tráviaze enzýmy
  • podporuje rast svalovej hmoty
  • zlepšuje regeneráciu
  • vynikajúco chutí

Odporúčané dávkovanie:

Zmiešajte 2 odmerky (70 g) s 240 – 350 ml vody a užite 2 – 3x denne.

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka)1 odmerka (33,6 g)% DV
Počet dávok v balení:54
Hodnoty jednej dávky
Kalórie130 kcal
Kalórie z tuku15 kcal
Tuk celkom1,5 g2 %
Saturovaný tuk1 g5 %
Trans tuk0g
Cholesterol47 mg16 %
Sodík150 mg6 %
Draslík200 mg6 %
Sacharidy4 g1 %
Vláknina1 g4 %
Cukry1,5 g*
Bielkoviny25 g50 %
Vápnik125 mg12 %
Železo0,45 mg3 %
Combat Protein PowderTM Proprietary Time Release Blend32g*
Micro Filtered Whey Protein Blend (Whey Protein Concentrate, Whey Protein Isolate, Whey Protein Hydroslate, Micellar Casein, Egg White Albume)
L-Glutamine
L-Leucine
L-Valine
L-Isoleucine
Also Provides Alanine
Lysine
Arginine
Glycine
Hystidine
Tyrosine
Cysteine
Methionine
Phenylalanine
Proline
Serine
Aspartic Acid
Threonine
Tryptophan
Digestive Enzyme Blend
Protease,Lactase

* denná hodnota nebola stanovená

Zloženie:

Prírodné a umelé príchute, inulín, chlorid sodný, acesulfam draselný, sukralóza, sójový lecitín, citran draselný.

Mikrofiltrovaná bielkovinová zmes: (Srvátkový koncentrát, srvátkový izolát, srvátkový hydrolyzát, micelárny kazeín, vaječný bielok, L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín, alanín, lyzín, arginín, glycín, histidín, tyrozín, cystín, metionín, fenylalanín, prolín, serín, kyselina asparágová, treonín, tryptofán.

Upozornenie:

Alergénové upozornenie: Produkt obsahuje mlieko a sóju. Tento výrobok bol vyrobený v zariadení, ktoré môže spracovávať aj zložky obsahujúce mlieko, vajcia, sójové bôby, kôrovce, ryby, orechy, pšenicu a arašidy.

Tento výrobok je určený len ako doplnok stravy. Nepoužívajte ako jediný zdroj výživy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Hmotnosť1800 g
Balenie

1800 g

Výrobca

MusclePharm

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.