Organic Alfalfa 500 g

Organic Alfalfa 500 g – MyProtein

30,84 € 20,98 €

Alfalfa, prírodný zdroj rastlíných minerálov a obsahuje vysoké množstvo chlorofylu, ktorý má podobnú štruktúru ako Hemoglobín má nízky obsah tuku a cukru.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Čo je to Alfalfa?
Alfalfa je strukovina, ktorá sa používa ako doplnok stravy od starých arabských dôb, od kedy jeho preložený názov znamená “otec všetkých potravín”. Vzhľadom k tomu, že rastlina Alfalfa rastie hlboko do zeme, priťahuje obrovské množstvo minerálov z podložia. Alfalfa je považovaná za jednen z najbohatších zdrojov podzemných stopových minerálov a je zdrojom chlorofylu, vitamínov, saponínov, sterolov, flavonoidov, kumarínov a alkaloidov, a zároveň poskytuje bielkoviny, sacharidy a vlákninu.
Bio Alfalfa Výhody
Alfalfa prášok je prírodný zdroj rastlíných minerálov a obsahuje vysoké množstvo chlorofylu, ktorý má podobnú štruktúru ako Hemoglobín. Alfalfa Prášok má tiež nízky obsah tuku a cukru.

Pre koho je ALFALFA vhodná?
Bio Alfalfa prášok je ideálny pre každého, kto hľadá prírodný rastlinný zdroj chlorofylu s prídavkom mnohých ďalších vitamínov a minerálov. Odporúča sa konzumovať 1 porciu Bio Alfalfa Prášku 1-3x denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.
Výhody
 Prírodný zdroj chlorofylu
 Nízky obsah tuku a cukrov
 Obsahuje široké spektrum minerálov a vitamínov

Balenie

500 g

Výrobca

MyProtein

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.