Magnesium Citrate 500 g - MyProtein

Magnesium Citrate 250 g – MyProtein

5.00 z 5
1 Hodnotenie

16,68 € 13,80 €

Horčík, je minerál podstatný pri tvorbe energie, svalových kontrakciách a dodávaní minerálov do kostí, nachádza sa v listovej zelenine, orechoch a v obilí.

Skladom už iba 1

MNOŽSTVO

Horčík je minerál, ktorý je podstatný pri tvorbe energie, svalových kontrakciách a dodávaní minerálov do kostí. Je súčasťou viacerých druhov potravín, ale nachádza sa hlavne v listovej zelenine, orechoch a v obilí.

Horčík má veľmi veľa významných funkcií v tele, vrátane premeny jedla na energiu a podporuje správnu funkciu endokrinného systému, čo vedie k zdravím kostiam. Taktiež je súčasťou viac ako 300 enzymatických systémov, medzi ktoré sa zaraďuje syntéza mastných kyselín, bielkovín a metabolizmus glukózy. Horčík má hlavnú úlohu pri premene tukov na energiu. Magnesium Citrate je vysoko biologicky dostupná forma horčíka , ktorá zabezpečuje jeho lepšie využitie.

  • Podporuje produkciu energie
  • Podporuje zdravie kostí
  • Vysoko biologický zdroj horčíka

Varovanie: citran horečnatý môže mať vplyv na váš organizmus ako preháňadlo, takže možno budete musieť zmeniť naše “Odporúčané použitie”, aby vyhovoval vašim individuálnym potrebám. Ak máte tieto ťažkostí tak sa odporúča, aby ste znížili dávku.

Ako doplnok stravy sa odporúča užívať 2.5 g citranu horečnatého (približne 400 mg horčíka), denne. Najlepšie užívať s vami preferovaným množstvom vody alebo ovocnej šťavy.

1 x Plná MP malá plastová odmerka váži 2.5 gramy. (Nie je súčasťou balenia)

100% Citran Horečnatý

Tento produkt je 100% citrát horčíka, nič nebolo pridané alebo odňaté.

Balenie

250 g

Výrobca

MyProtein

1 hodnotení produktu

  1. (overený zákazník)

    citrat moze pri vyssich davkach prehanat, ale stale je dobre vstrebatelny a hlavne lacny :)

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.