Jačmeň 500 g

Jačmeň 500 g – MyProtein

21,12 € 17,60 €

Jačmenná tráva je časť jačmeňa a je známa pre jeho vysoký obsah vitamínov, minerálov, aminokyselín a enzýmov, nevyhnutné pre ľudský organizmus.

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

Čo je acetyl-L-karnitín?
Acetyl L Carnitin (ALCAR) je vytvorený v tele z aminokyselín a to z lyzínu a metionínu. Tvorí sa predovšetkým v pečeni a v obličkách. Nachádza sa v najvyššej úrovni svalových tkanív, ktoré používajú mastné kyseliny ako hlavný zdroj energie, ako napríklad kostrové a srdcové svalstvo.
Výhody acetyl-L-karnitínu
Každá dávka obsahuje 1000 mg L-Carnitinu (2 tablety). L-karnitín je bez obsahu umelých farbív & konzervačných látok, kvasníc, lepku, škrobu a laktózy. Bez pridanej soľi (chlorid sodný) alebo cukor. Bez prídavku genetickych modifikovaných zložiek GMO.
Pre koho je Acetyl L-karnitín vhodný ?
Acetyl L-karnitín je ideálny pre aktívnych jedincov, ktorí sa zúčastňujú pravidelného cvičenia, alebo tých, ktorí hľadajú ľahko stráviteľný zdroj karnitínu, ktorý sa môže príjmať v priebehu celého dňa.
Ako konzumovať acetyl-L-karnitín:
Acetyl L-Carntin by mal byť konzumovaný spolu so zdravou vyváženou stravou. Je odporúčané konzumovať 1 dávku acetyl-L-Carntin 2-3 krát denne spolu s jedlom pre dosiahnutie najlepších výsledkov.
Výhody acetyl-L-karnitínu
 hrá hlavnu úlohu pri tvorbe energie
 napomáha pri spaľovaní prebytočných tukov
 zlepšuje sústredenosť a napomáha zlepšiť duševnú vyrovnanosť

Balenie

500 g

Príchuť

Bez príchute

Výrobca

MyProtein

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.