HIMALAJSKÁ SOĽ 500G – VITALVIBE

Himalajská soľ 500g – VitalVibe

3,00 € 2,50 €

Navracia a udržiava fyzickú energiu a rovnováhu medzi kyslým a zásaditým prostredím v tele, obsahuje až 84 rôznych minerálov.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Himalájska kryštalická soľ

Je skvele spracovaná a bez nečistôt alebo prísad, napomáha dodať telu vodu, minerály a vytvára zásadité prostredie v tele. Navracia a udržiava fyzickú energiu a rovnováhu medzi kyslým a zásaditým prostredím v tele. Morská soľ, ktorá nebola rafinovaná a jodidovaná je dobrou voľbou. V Himalájach sa nachádzajú soľné bane, ktoré boli ponechané bez ich znečistenia.

HIMALAJSKÁ SOĽ 500G – VITALVIBE

Himalájska soľ kombinuje 84 rôznych minerálov, ktoré hrajú úlohu vo viac ako 1000 metabolických procesoch. Je bohatá na elektrolyty, ktoré udržujú zodpovedajúci a stály pomer všetkých prvkov v našom tele a umožňujú prenos signálov v tele. Týmito elektrolytmi sú napríklad vápnik, sodík, chlorid, bikarbonáty atď. Dôležitým prvkom je železo, ktoré dáva soli jej typickú farbu – čím väčší obsah železa, tým ružovejšia farba. Bez sodíka a draslíka, ktoré udržujú napätie bunkových membrán a sú nevyhnutné pre prenos nervových vzruchov, by sme nemohli myslieť, ani sa pohybovať. Mnoho ľudí si čistí zuby Himalájskou soľou a je tiež výborným a úplne prírodným deodorantom. Pitie riedeného roztoku je výborné na doplnenie tekutín a minerálov.

 

 

Ako zdravá náhrada stolovej soli. Možno ju použiť aj do kúpeľa, pre prečistenie nosových dutín, ako prísadu do pleťových masiek alebo pre rehydratáciu.

Nutričné hodnotyv 100 g
Energetická hodnota12 kJ/3 kcal
Tuky<0,4 g
    z toho nasýtené0,3 g
Sacharidy<0,1 g
   z toho cukry0,05 g
Vláknina<0,5 g
Bielkoviny0,94 g
Soľ**94,1 g
Vápnik205 mg (25,6 %)*
Draslík618 mg (30,9 %)*
Železo105,4 mg (752,9 %)*

* referenčné hodnoty príjmu

** iba vo forme prírodne sa vyskytujúceho sodíku

100% Himalájska kryštalická soľ.

Balenie

500 g

Výrobca

VitalVibe

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.