Himalajská soľ – 500 g

Himalajská soľ 500g – VitalVibe

2,30 €

Navracia a udržiava fyzickú energiu a rovnováhu medzi kyslým a zásaditým prostredím v tele, obsahuje až 84 rôznych minerálov.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Himalájska kryštalická soľ,

skvele spracovaná a bez nečistôt alebo prísad, napomáha dodať telu vodu, minerály a vytvára zásadité prostredie v tele. Navracia a udržiava fyzickú energiu a rovnováhu medzi kyslým a zásaditým prostredím v tele. Morská soľ, ktorá nebola rafinovaná a jodidovaná je dobrou voľbou. V Himalájach sa nachádzajú soľné bane, ktoré boli ponechané bez ich znečistenia.

Himalájska soľ kombinuje 84 rôznych minerálov, ktoré hrajú úlohu vo viac ako 1000 metabolických procesoch. Je bohatá na elektrolyty, ktoré udržujú zodpovedajúci a stály pomer všetkých prvkov v našom tele a umožňujú prenos signálov v tele. Týmito elektrolytmi sú napríklad vápnik, sodík, chlorid, bikarbonáty atď. Dôležitým prvkom je železo, ktoré dáva soli jej typickú farbu – čím väčší obsah železa, tým ružovejšia farba. Bez sodíka a draslíka, ktoré udržujú napätie bunkových membrán a sú nevyhnutné pre prenos nervových vzruchov, by sme nemohli myslieť, ani sa pohybovať. Mnoho ľudí si čistí zuby Himalájskou soľou a je tiež výborným a úplne prírodným deodorantom. Pitie riedeného roztoku je výborné na doplnenie tekutín a minerálov.

Ako zdravá náhrada stolovej soli. Možno ju použiť aj do kúpeľa, pre prečistenie nosových dutín, ako prísadu do pleťových masiek alebo pre rehydratáciu.

Nutričné hodnotyv 100 g
Energetická hodnota12 kJ/3 kcal
Tuky<0,4 g
    z toho nasýtené0,3 g
Sacharidy<0,1 g
   z toho cukry0,05 g
Vláknina<0,5 g
Bielkoviny0,94 g
Soľ**94,1 g
Vápnik205 mg (25,6 %)*
Draslík618 mg (30,9 %)*
Železo105,4 mg (752,9 %)*

* referenčné hodnoty príjmu

** iba vo forme prírodne sa vyskytujúceho sodíku

100% Himalájska kryštalická soľ.

Balenie

500 g

Výrobca

VitalVibe

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.