High Potency Calcium & D3 je doplnok stravy určený pre efektívne doplnenie vápniku do organizmu a taktiež pre udržanie jeho hladiny.

High Potency Calcium & D3 90 kapsúl (Vápnik s vitamínom D3) – Viridian

29,44 € 26,50 €

High Potency Calcium & D3 je doplnok stravy určený pre efektívne doplnenie vápniku do organizmu a taktiež pre udržanie jeho hladiny.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

HIGH POTENCY CALCIUM & D3 (Vápnik s vitamínom D3)

High Potency Calcium & D3 je doplnok stravy určený pre efektívne doplnenie vápniku do organizmu a taktiež pre udržanie jeho hladiny. Efektivita doplnkov je dosiahnutá vďaka obsahu troch foriem vápniku – hydroxidu vápenatého z riasy Lithothamnion sp., citrátu vápenatého a askorbátu vápenatého spolu s vitamínom D3 – cholekalciferolom, ktorého účinky veľmi významne súvisí so správnou hladinou vápniku v krvi.

Produkt je určený na zlepšenie:

  • Stavu kostí a svalov
  • Trávenia bielkovín a tukov
  • Produkcie energie
  • Stavu zubov
  • Podpory pri zápale
Čistota produktu
– všetky zložky sú 100% aktívne
– je použitá výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacných tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných pojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
– produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
– neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
– neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
– zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych producentov. Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.

Balenie: 90 kapsúl (89,7 g)

Dávkovanie: 1-3 kapsule denne, alebo podľa doporučenia lekára

Výživové údaje:

 v 1 kapsule (% RHP*)
 Vápnik 400 mg (50 %)
 Vitamín D3 5 µg (100 %)

*Referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálov.

Zloženie v 1 vegánskej kapsuli: vápnik 400 mg (50 % RHP*) (ako hydroxid vápenatý riasy Lithothamnion sp., citrát vápenatý a askorbát vápenatý), vitamín D3 5 µg (100 % RHP*) (cholekalciferol) obal kapsule hydroxypropylmethyl-celulóza. *Referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálov.

Upozornenie: Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosah detí. Skladujte v chlade a suchu.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.