viridian-ginkgo biloba 60kaps.-bestbody.sk

Ginkgo Biloba 60 kapsúl – Viridian

14,50 € 13,05 €

Ginkgo biloba je veľmi známe pre svoje účinky spojené s obehovým systémom a so zásobovaním organizmu kyslíkom. zlepšenie pamäti, tlmí bolesti hlavy

Momentálne nedostupné

Informujte sa o dostupnosti produktu prostredníctvom Chatu, alebo vyplňte     Kontaktný formulár

GINKGO BILOBA

Ginkgo je listnatý strom, žijúca fosília existujúca nezmenená už 150 miliónov rokov. Najväčšiu zásluhu na tom majú najskôr Číňania, ktorí ginkgo uctievajú a vysádzajú ho okolo chrámov.

Ginkgo je veľmi známe pre svoje účinky spojené s obehovým systémom a so zásobovaním organizmu kyslíkom. Je spojené s mentálnou kondíciou – zlepšenie pamäti, tlmí bolesti hlavy, závraty, nesústredenie, depresie. Napriek rozšíreným domnienkám je účinok gingka spojený s pamäťou a duševnou výkonnosťou a netýka sa to len seniorov, ale všetkých dospelých jedincov bez ohľad na vek.

Produkt je vhodný pre:

  • podporu duševnej kondície – pamäť, sústredenosť, výkon
  • zmiernenie bolestí hlavy, závratov, depresií
  • podporu pri erektilných dysfunkciách
Čistota produktu
– všetky zložky sú 100% aktívne
– je použitá výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacných tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných pojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
– produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
– neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
– neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
– zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych producentov. Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.

Balenie: 60 kapsúl (31 g)

Dávkovanie: 1 kapsula denne, alebo podľa doporučenia lekára

nutričné hodnoty na 1 kapsulu: štandardizovaný extrakt z listov Jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) 66 mg

Zloženie: obal kapsule hydroxypropylmethylcelulóza, standardizovaný extrakt z listov Jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) 66 mg poskytujúci 24 % ginkgo flavonových glykosidov, 6% terpen laktónov. 66 mg extraktu je ekvivalentné 3300 mg celých listov. na báze lucerny siatej 280 mg, spiruliny 18,9 mg a čučoriedky 35 mg, obal kapsule hydroxypropylmethylcelulóza

Upozornenie: Môže znižovať zrážanlivosť krvi. Nevhodné pre deti, tehotné a kojace ženy, pokiaľ nie je doporučené inak od lekára. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie, ak nie je lekárom doporučené inak. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosah detí. Vhodné pre vegánov.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.