viridian-ginkgo biloba 60kaps.-bestbody.sk

Ginkgo Biloba 60 kapsúl – Viridian

14,50 € 13,05 €

Ginkgo biloba je veľmi známe pre svoje účinky spojené s obehovým systémom a so zásobovaním organizmu kyslíkom. zlepšenie pamäti, tlmí bolesti hlavy

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

GINKGO BILOBA

Ginkgo je listnatý strom, žijúca fosília existujúca nezmenená už 150 miliónov rokov. Najväčšiu zásluhu na tom majú najskôr Číňania, ktorí ginkgo uctievajú a vysádzajú ho okolo chrámov.

Ginkgo je veľmi známe pre svoje účinky spojené s obehovým systémom a so zásobovaním organizmu kyslíkom. Je spojené s mentálnou kondíciou – zlepšenie pamäti, tlmí bolesti hlavy, závraty, nesústredenie, depresie. Napriek rozšíreným domnienkám je účinok gingka spojený s pamäťou a duševnou výkonnosťou a netýka sa to len seniorov, ale všetkých dospelých jedincov bez ohľad na vek.

Produkt je vhodný pre:

  • podporu duševnej kondície – pamäť, sústredenosť, výkon
  • zmiernenie bolestí hlavy, závratov, depresií
  • podporu pri erektilných dysfunkciách
Čistota produktu
– všetky zložky sú 100% aktívne
– je použitá výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacných tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných pojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
– produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
– neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
– neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
– zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych producentov. Jednou z kľúčových zásad Viridianu je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovnako vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese – doslova od semienka až po finálny produkt.

Balenie: 60 kapsúl (31 g)

Dávkovanie: 1 kapsula denne, alebo podľa doporučenia lekára

nutričné hodnoty na 1 kapsulu: štandardizovaný extrakt z listov Jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) 66 mg

Zloženie: obal kapsule hydroxypropylmethylcelulóza, standardizovaný extrakt z listov Jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) 66 mg poskytujúci 24 % ginkgo flavonových glykosidov, 6% terpen laktónov. 66 mg extraktu je ekvivalentné 3300 mg celých listov. na báze lucerny siatej 280 mg, spiruliny 18,9 mg a čučoriedky 35 mg, obal kapsule hydroxypropylmethylcelulóza

Upozornenie: Môže znižovať zrážanlivosť krvi. Nevhodné pre deti, tehotné a kojace ženy, pokiaľ nie je doporučené inak od lekára. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie, ak nie je lekárom doporučené inak. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosah detí. Vhodné pre vegánov.

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.