MCT oil 400 ml - Olimp

MCT oil 400 ml – Olimp

5.00 z 5
5 Hodnotenia

13,30 €

MCT oil je doplnok, ktorý poskytuje zdroj energie pri tréningu. Je bohatý na mastné kyseliny, ktoré priaznivo pôsobia na žalúdok a žalúdočné šťavy.

Skladom za 1-5 dní

MNOŽSTVO

Olimp MCT oil má mnohostranné využitie. Športovci ho využívajú ako zdroj energie pri tréningu. Doplnok výživy Olimp MCT oil pomáha aj pri žalúdočných problémom. Je bohatý na mastné kyseliny, ktoré priaznivo pôsobia na žalúdok a žalúdočné šťavy. Olimp MCT oil nezvyšuje cholesterol v krvi. Tento doplnok výživy naopak znižuje hodnoty „zlého“ cholesterolu a zvyšuje hodnoty zdraviu prospešného cholesterolu. Taktiež odbúrava nechcené podkožné zásoby tuku.

Užívajte 1–2 lyžičky dvakrát denne s jedlom prvé dva dni. Postupne zvyšujte množstvo každé 3 dni, až sa dostanete na optimálnu dávku 1–3 lyžičky dvakrát denne. Dávka vyššia než 100 g môže spôsobovat žalúdočné problémy. Dlhé užívanie MCT vo vysokých dávkach zvyšuje chuť na L-Carnitin.

Energetická hodnota 485,7 kJ / 116,2 kcal
MCT kyseliny 14 g
Kaprónová kyselina (C6: 0) 0.28 g
kaprilová kyselina (C8: 0) 7.0 – 9.1 g
Kaprínová kyselina (C10: 0) 4.2 – 6.3 g
Laurová kyselina (C12: 0) 0.42 g

Balenie

400 ml

Výrobca

Olimp

5 hodnotenia produktu

 1. (overený zákazník)

  Tento MCT olej je bez zápachu, chuti a farby. Každé ráno si ho spolu s kokosovým olejom a ghee pridávam do kávy. Oceňujem priaznivú cenu po zľave. Odporúčam.

 2. (overený zákazník)

  Výborný zdroj rýchlej energie… na MCT olej nedám dopustiť. Spolu s kávou Vás výborne nakopne do nového dňa. Určite odporúčam aj kvôli priaznivej cene :)

 3. (overený zákazník)

  Vyborny.

 4. (overený zákazník)

  Super !

 5. Ľahko a rýchlo stráviteľný. Treba ho však užívať s niečím čo má pevnú konzistenciu preto lebo sa fakt rýchlo trávi a potom dochádza k odozve žalúdka je to rýchlo účinkujúci produkt.

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.