mandlovy-krem-bestbody.sk

Mandľový krém 1000g – Life Like

21,90 € 17,30 €

100% Almond cream je ideálny pre aktívnych ľudí, pretože je dobrým zdrojom bielkovín a je veľmi bohatý na kalórie, čo umožňuje nahradiť akúkoľvek vysoko kalorickú stravu.

Skladom

MNOŽSTVO

Popis

100% Mandľový krém má jemnú sladkastú chuť a je zdravým prírodným zdrojom bielkovín, sacharidov a tukov. Je ideálny pre aktívnych ľudí, pretože je dobrým zdrojom bielkovín a je veľmi bohatý na kalórie, čo umožňuje nahradiť akúkoľvek vysoko kalorickú stravu.
Mandle použité v mandľovom kréme sa pražia v ich prírodnej hnedej šupke pred mletím, čo zaručuje zachovanie všetkých živín ukrytých pod šupkou. Absolútne nič iné sa do mandľového krému nepridáva, takže zostáva prirodzenou a zdravou voľbou.
Mandle nielen že obsahujú skvelý profil mononasýtených mastných kyselín, ktoré sú pre telo ideálnym zdrojom energie, ale aj celkom dobrý obsah proteínov a najmä množstvo vitamínu E a vlákniny. Vyskúšajte iný štandard maškrtenia a otestuje si, že sa budete cítiť úplne inak po mandliach s horkou čokoládou v porovnaní s klasickými sladkosťami.
Krém vyrábame čerstvý priamo v Českej republike na základe vlastnej receptúry tak, aby ste sa mohli spoľahnúť na bezchybný produkt. Nič neskrývame a preto naše krémy robíme z najvyššej triedy a kvality orechov.

Vlastnosti

  • 100% bez palmového oleja, emulgátorov a konzervantov.
  • 100% prírodné zloženie bez pridaného rafinovaného cukor.
Energetická hodnota2688 kJ / 650 kcal
Bielkoviny25 g
Sacharidy7 g
Tuky56 g z toho nasýtené 4,5 g
Vláknina12 g

100% Pražené nelúpané mandle

Veľkosť

1000g

Výrobca

Life like

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.