CREATINE XPLODE 500G – OLIMP

Creatine Xplode 500g – Olimp

25,50 € 22,00 €

Creatine Xplode je zmes najmodernejších foriem kreatínu, ktorá má najvyšší anabolický účinok, zvyšuje silu a zlepšuje športový výkon a regeneráciu.

Creatine Xplode 500g - Olimp - pomaranc Dostupnosť 1-5 dníPomaranč 25,50 € 22,00 €
Creatine Xplode 500g - Olimp - grep Dostupnosť 1-5 dníGrep 25,50 € 22,00 €
Creatine Xplode 500g - Olimp - ananas Dostupnosť 1-5 dníAnanás 25,50 € 22,00 €
Zrušiť výber

Fantastická zmes najmodernejších foriem kreatínu, ktorá má najvyšší anabolický účinok a štruktúru energetických zmien. Creatine Xplode obsahuje v jedinom špeciálnom produkte až 6 najpopulárnejších a najefektívnejších foriem kreatínu, ktorý sa v súčasnosti používa vo svete pokročilých športových doplnkov výživy. Jednotlivé zložky tohto perfektného produktu sú primerane vyvážené tak, aby uvoľňovanie voľných molekúl kreatínu bolo najvyššie okamžite po užitý Creatine Xplode. Ten veľmi rýchlo naplní dopyt po tejto zmesi v podmienkach najväčšej expozície katabolizmu, a teda po prebudení a okamžite po tréningu. Tento doplnok výživy obsahuje formy kreatínu ako malát, etyl ester, alfa-ketoglutarát, pyruvát, citrát, a skutočnú vzácnosť v podobe jedinečného kreatín chelát horčíka (creatin Magna Power). Použitie top foriem kreatínu garantuje uvoľňovanie voľných kreatínových molekúl, ale tiež zabezpečuje minimálne straty látok pri zlom fungovaní zažívacieho traktu. Okrem toho je dôležité, že po vydaní svojich voľných molekúl, energetických metabolitov kreatínu (pyruvát, malát alebo alfa-ketoglutarát) spolupracujú na zmenách energie (vrátane Krebsovho cyklu), ktorý priamo znižuje pocit únavy – bežne objaví u športovcov. Creatine Xplode je obohatený aj o taurín. Ten efektívne ovplyvňuje tvoj výkon. Okrem toho, že prispieva k zlepšeniu športového výkonu, skracuje aj čas potrebný pre potréningovú regeneráciu. Vďaka týmto neskutočným vlastnostiam sa tento výživový doplnok od Olimpu dostáva na špicu tabuľky, v porovnaní s tradičnými kreatínovímy doplnkami.
Pre koho je Creatine XPLODE ™ určený?

Creatine XPLODE ™ je ideálny pre každého, kto športuje, a to bez ohľadu na jeho súčasnú úroveň. Tento inovatívny doplnok výživy podporí zlepšenie odbornej prípravy a výkonu, zároveň viditeľne skráti dobu regenerácie. Použitie Creatine XPLODE ™ je preto ideálne pre každého aktívneho športovca. Špeciálna zmes 6 druhov kreatínu použitých v tomto doplnku výživy ti dodá silu pre celý tvoj aktívny deň!

2 porcie denne – pred raňajkami a po tréningu. 1 porcia (5 g prášku do 125 ml vody). Môže dôjsť k zvýšeniu hmotnosti. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.Doplnky stravy by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

V dávke 5 g:
Matrix 6 strong blend: 3669 mg (Magnesium creatine chelate CREATINE MAGNA POWER ®, Creatine malate, Creatine ethyl ester HCl, Creatine alpha ketoglutarate, Creatine pyruvate [Creapure ™], Creatine citrate)
Taurín 500 mg

MATRIX 6 STRONG BLEND (kreatín malát, kreatín ethyl ester HCl, creatine chelát horčíka (CREATINE MAGNA POWER ®), kreatín alfa ketoglutarát, kreatín pyruvát, creatin citrát), zahusťovadlo – arabská guma, taurín, aróma, sladidlá – acesulfam K, sukralóza, farbivo: karmín.

Balenie

500 g

Výrobca

Olimp

Príchuť

Pomaranč, Ananás, Grep

ZATIAĽ TU NIE SÚ ŽIADNE HODNOTENIA!

Verification is required

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechať recenziu.